Встановлення GPS-трекера займе мінімум часу, і ви відразу зможете розпочати використання супутникової системи для відстеження будь-яких транспортних засобів, вантажів, людей та тварин.

Встановлення GPS-маяків: два варіанти

У нашому каталозі представлені пристрої стеження двох типів: автономні та стаціонарні. Перші оснащені потужними магнітами і не вимагають спеціального монтажу – впродовж кількох секунд ви можете самостійно прикріпити їх до будь-якої металевої поверхні всередині або зовні автомобіля в залежності від ваших завдань та вподобань. Встановлення GPS-трекерів стаціонарного типу виглядає інакше, а процедура залежить від типу транспортного засобу. Розглянемо цей варіант у деталях.

Вантажний транспорт та спецтехніка

Наші фахівці виїжджають на місце стоянки вантажівки, трактора, екскаватора, комбайна чи будь-якої іншої великогабаритної спецтехніки. Ви можете самостійно вибрати бажане місце та час, коли вам буде зручно встановити GPS-маяк — встановлення буде повністю в зоні відповідальності нашого співробітника, вашої участі не буде потрібно.

Легкові автомобілі

Ми встановлюємо систему супутникового стеження на автомобіль на власних СТО, де створено всі умови для того, щоб скоротити тривалість процедури до мінімуму. Роботу виконують висококваліфіковані співробітники, які мають великий досвід монтажу цих моніторингових пристроїв. Також за погодженням наші фахівці можуть виконати монтаж GPS-трекера на виїзді, у зручний для вас час та у зручному місці.

Як швидко ми зможемо встановити GPS-маяк ?

Незалежно від виду та моделі транспортного засобу монтаж стаціонарного трекера займає в середньому близько 1 години. Якщо потрібно підключити передавач до бортового комп’ютера автомобіля, тривалість установки та подальшого налаштування програмного забезпечення може тривати до 4 годин.

Встановлення GPS-трекера з підключенням до бортового комп’ютера починається з того, що ми визначаємо кількість шин у вашому автомобілі. Це прилад, який допомагає відстежувати роботу всіх систем, включаючи двигун, систему запалювання та ін. Виглядає шина як два дроти, що утворюють кручені пари. Саме CAN-шина забезпечує безперервну комунікацію між окремими блоками транспортного засобу та поєднує їх показники для подальшого відправлення на бортовий комп’ютер. Якщо необхідно буде встановити прилад зчитування CAN, ми здійснимо підключення бездротовим способом: зверху до проводів CAN-шини пристебнемо спеціальні зчитувачі, які вловлюють сигнали, що йдуть по них. Якщо у вашому автомобілі встановлено дві CAN-шини, використовуємо два зчитувачі. Це дозволить збирати абсолютно всю інформацію з бортового комп’ютера, не пропускаючи важливих моментів у роботі.

Встановлення трекера GPS: важлива інформація для клієнта

Всі GPS-маячки, доступні на цьому сайті, сумісні абсолютно з усіма видами та моделями транспортних засобів. Ви можете вибирати відповідну модель, виходячи зі своїх завдань, вимог до габаритів, автономності, бюджету та інших параметрів, не замислюючись про те, чи працюватиме вона з вашим автомобілем або спецтехнікою.

Встановлення GPS-маяка стаціонарного типу не порушує умов гарантії, яка поширюється на автомобіль, комбайн, екскаватор, автокран або інший транспортний засіб. Це ж твердження справедливе і для зворотньої процедури – демонтажу відстежуючого пристрою.

Призупинення деяких процесів на підприємстві може призвести до втрат, якщо через витрачений на монтаж трекера час сільгосптехніка не зможе виконати денну норму або вантажний автомобіль вирушить на завантаження із запізненням. Тому ми завжди йдемо назустріч клієнтам і пропонуємо нестандартні рішення, наприклад встановити GPS-маяк у нічний час, поки транспортний засіб знаходиться на стоянці.

Вартість встановлення GPS-трекера

Робота наших фахівців вже включена у вартість пристрою – у каталозі на сайті GPSavto для кожної моделі вказана ціна з урахуванням монтажу. Вам не доведеться витрачати час, щоб знайти експертів із встановлення та налаштування трекера, а потім платити йому – всі роботи виконають співробітники нашої компанії на власному СТО або на виїзді. Наші фахівці завжди мають інструменти, які будуть потрібні в процесі виконання роботи.

Дізнатися більше про встановлення та налаштування системи моніторингу, а також отримати консультацію щодо умов договору, способу оплати, можливості покупки на індивідуальних умовах та ін. можна у наших спеціалістів за телефоном +38 (095) 287-62-62.