Тут можна файно спробувати gps моніторинг, зовсім безкоштовно!

Демо версія стеження за машинами, людьми, тваринами та вантажами

Зверніть увагу, що для роботи з персонального комп’ютера або ноутбука використовується одне програмне забезпечення, а для планшетів та смартфонів інше, розраховане на комфортне управління дотиками пальців. Також можна переходити з мобільної версії в комп’ютерну і навпаки натисканням у меню по значку. Перед початком роботи не потрібна установка якихось програм, просто заходимо на сайт та вводимо логін і пароль.

Сайт входу в gps моніторинг для ПК

demo-gps-monitoring-na-pc

Просто натискайте на посилання, і система сама введе логін та пароль для входу. Спробуйте простежити за нашими машинами та комбайнами онлайн, а також перегляньте історію їх пересування. Ви можете налаштувати потрібні події та отримувати повідомлення про них. Події можуть бути різного типу: натиснута кнопка SOS, почав рух, зупинився, увімк./вимк. запалення, приїхав у визначене місце, відхилився від заданого маршруту тощо. Спробуйте побудувати різноманітні звіти. Якщо виникає питання, телефонуйте +38095 287 6262 і отримаєте на нього миттєву відповідь.

Сайт входу в gps моніторинг для мобільних пристроїв

demo-gps-monitoring-na-ipad

У пристроях нічого налаштовувати не потрібно. Мобільна версія програми відстеження максимально спрощена та містить мінімум графіки для того, щоб ви могли стежити за машинами, людьми та вантажами навіть у зоні поганого прийому інтернету. Широкий вибір карт допоможе вам максимально точно та зручно дивитися за пересуванням. Спробуйте побудувати історію, зверніть увагу, що ви можете задавати параметр часу, який буде враховуватися як стоянка (від однієї хвилини та вище). З’явились питання? Телефонуйте +38095 287 6262.

Подивіться як все зручно та просто!

Ви можете отримати детальну консультацію за телефоном у Києві 221-31-00 або у регіональних представників із розділу Контакти. Установку в автомобілі ми проводимо по всій території України. Персональні трекери ми безкоштовно доставляємо Новою поштою в будь-яку точку України.
Замовте установку на автотранспорт або персональний gps трекер без дзвінка в розділі Ціна.