Компанія GPSavto запрошує до співпраці всіх, хто хоче постачати своїм клієнтам надійні сучасні рішення для моніторингу об’єктів у режимі реального часу. Ми готові запропонувати вашим клієнтам GPS-трекери для автомобілів, спецтехніки, людей, тварин та вантажів, а також налаштувати онлайн-сервіс для їхнього відстеження з будь-якої точки світу за наявності доступу до інтернету.

Працювати з GPSavto вигідно та комфортно

  • Пропонуємо найкращі на ринку професійні GPS-трекери, які відповідають суворим критеріям відбору. Усі автономні моделі оснащені акумуляторами ємністю не менше 2500 мА∙год, апаратними акселерометрами та гіроскопами, а також підтримують роботу в мобільних мережах 4G.
  • GPS-трекери працюють у режимі 24/7, із заданою або змінною частотою передаючи дані на сервер у ЄС, який надійно захищений від зовнішнього фізичного впливу та несанкціонованого доступу.
  • Самостійно розробляємо ПЗ для збирання та обробки інформації з GPS-трекерів. Можемо реалізувати індивідуальні побажання та сценарії використання пристроїв для моніторингу.
  • Сервіс відстеження геолокації стабільно працює в Україні та всіх країнах ЄС, за винятком Росії та Білорусі.
  • Гарантії безпеки конфіденційної інформації закріплені в договорі та діють протягом 5 років після припинення обслуговування.

Всі інциденти ми вирішуємо на користь клієнтів, тому ви не знайдете негативних відгуків щодо роботи нашої компанії. Звернення за гарантією складають не більше 0,2% — один-два випадки з тисячі, що свідчить про надійність роботи як обладнання, так і онлайн-сервісу відстеження розташування. Ці результати підкріплені і нашою внутрішньою статистикою продажу: близько 60% клієнтів приходять до нас за рекомендацією або звертаються повторно.

Спеціальна цінова пропозиція

Ми готові обговорити індивідуальні цінові умови для дилерів при одноразовій покупці від 5 одиниць GPS-трекерів для відстеження розташування. Також діють великі знижки для клієнтів, які замовляють понад 100 одиниць обладнання.

Якщо вас зацікавила продукція GPSavto та ви хочете пропонувати її своїм клієнтам на постійній основі, запрошуємо більше дізнатися про умови партнерської програми.

Контактна особа: Максим Іщенко

Viber, Telegram, WhatsApp для зв’язку: +38 (095) 287-62-62.