Головна » GPS ТРЕКЕРИ » GPS трекери від угону

Відображаються усі з 6 результатів

GPS-трекер від угону не захищає від викрадення на 100% і не замінює використання протиугінної системи, але значно спрощує пошуки викраденого автомобіля. Завдяки цьому сучасні пристрої для позиціонування стають фактично обов’язковими для власників, які не хочуть позбутися свого транспортного засобу.

Коли потрібний протиугінний GPS-трекер ?

За статистикою, в Україні викрадачі найчастіше обирають такі автомобілі:

  • марки Toyota: моделі Land Cruiser 200, Land Cruiser Prado, Camry, RAV4;
  • позашляховики: Lexus, Range Rover, Mercedes-Benz, BMW, Audi, Volkswagen.

На практиці зловмисники цікавляться багатьма іншими автомобілями, що становлять матеріальну цінність. Але нехай це стане вагомим аргументом для того, щоб ви встановили і почали використовувати GPS-трекер для авто від угону. Наприклад, такий пристрій також буде корисним, якщо неправильно припаркований автомобіль у невідомому напрямку відвіз евакуатор, ви побоюєтеся злому з особистих причин або збираєтеся тимчасово передати транспортний засіб у користування іншій людині.

Ви не тільки дізнаєтеся точні координати транспортного засобу тут і зараз, але і продовжуватимете відстежувати весь маршрут його проходження по карті. Для цього однаково підходить і протиугінний GPS-трекер автономного типу, і стаціонарний, який підключається до проводки автомобіля та живиться від мережі.

GPS-трекер від угону: основні відмінності моделей

У продажу представлені пристрої двох типів: автономні та стаціонарні. Їхні конструктивні відмінності та особливості кріплення в автомобілях безпосередньо впливають на те, як швидко і за яких умов викрадач здатний їх виявити та/або нейтралізувати. Розглянемо ці моменти докладніше.

Стаціонарні GPS – трекери

Ці пристрої підключаються до проводки автомобіля та живляться від його мережі, а встановлює їх наш спеціаліст – електротехнік. У будь-який момент ви можете зайти у фірмовий онлайн додаток GPSavto на веб-ресурсі та переглянути історію переміщення автомобіля за будь-який проміжок часу. Це зручно, проте професійні автовикрадачі іноді купують дороге сучасне обладнання і з його допомогою дізнаються, що в транспортному засобі встановлено GPS-трекер для авто від угону. У такому разі зловмиснику достатньо заглушити сигнал, який передає маячок, і той не зможе пересилати координати на сервер. Або інший варіант: викрадач добре розуміється на електротехніці і самостійно шукає сторонні пристрої вже після викрадення автомобіля.

Автономні GPS-трекери на магніті

Найпросунутіші моделі з цієї категорії точно детектують рух автомобіля і використовують цю інформацію для того, щоб оптимізувати енергоспоживання — переходять у «сплячий режим». У випадку викрадення це тільки на користь: коли GPS-трекер для авто від викрадення не надсилає сигнали, його виявлення ускладнене. Ви можете самостійно вибрати будь-яке непомітне місце всередині, а краще зовні кузова з металевою основою, щоб прикріпити на нього маячок, на корпусі якого розташований потужний неодимовий магніт (у деяких моделях два або три магніти).

Купити автономний трекер ми рекомендуємо тим автовласникам, транспортні засоби яких входять до списку тих що найчастіше викрадаються у їх регіоні. Єдиний недолік таких моделей у тому, що, незважаючи на ємні акумулятори від 2500 мА∙год, приблизно кожні 1500-2000 км шляху їх необхідно заряджати.

Як замовити протиугінний GPS-трекер ?

У каталозі інтернет-магазину GPSavto представлені найкращі моделі трекерів на ринку, які ми ретельно протестували. Це маячки, які допоможуть у пошуках викраденого або зниклого автомобіля: модель 1, модель 2, …, модель 14. Кожен із цих пристроїв дозволяє повертати транспортні засоби їхнім власникам та мінімізує шанси викрадачів залишитися безкарними.

Якщо після прочитання статті у вас виникли питання щодо функціонування GPS-трекера для авто від викрадення або ви не можете зробити вибір, звертайтеся до наших фахівців. Пристрій, що сподобався, ви можете купити прямо на цій сторінці. Представлені у продажу трекери завжди є на складі у достатній кількості. Ми відкриті до співпраці з приватними особами та бізнесом.

Запитання та відповіді

Як захищає gps трекер від угону?

GPS трекер дозволяє в будь-який момент часу побачити поточне розташування контрольованого об’єкта, а також повний шлях його поїздки за вибраний проміжок часу. Трекер допомагає власнику легко знайти та повернути своє майно.

Як працює gps трекер від угону?

Трекер постійно передає на сервер супутникового стеження свої координати. По них можна побачити поточне місце викраденого транспортного засобу та повернути його законним чином.

Куди можна встановити gps трекер від угону?

Переносний GPS трекер можна сховати всередині машини в будь-якому затишному місці. Стаціонарний зазвичай встановлюється серед електропроводки у місці, яке складно виявити при швидкому огляді.

Скільки коштує gps трекер від угону?

Ціна трекера від угону формується із вартості самого gps пристрою та абонплати за використання системи супутникового стеження. Точну вартість можна дізнатися на сторінці «Вартість».