Головна » GPS ТРЕКЕРИ » GPS трекери для тварин

Відображаються усі з 4 результатів

Втрата або крадіжка домашнього вихованця може стати великою трагедією для його господарів, а зниклі корови або інша худоба обернутися великими матеріальними збитками для фермерів. GPS-трекери для тварин успішно вирішують проблеми і перших, і других. Ці компактні пристрої дозволяють відстежити розташування та швидко повернути втрату.

GPS-трекери для домашніх улюбленців

Надійний і функціональний трекер буде корисний власникам дорогих порід і неслухняних домашніх улюбленців, а також усім, хто боїться втратити чотирилапого друга. Під час прогулянки собаки можуть загратись, втекти далеко від господаря або зірватися з повідця. Якщо на домашніх улюбленцях є спеціальні GPS-трекери для тварин, господарям достатньо буде зайти в інтернет і через спеціальний сервіс отримати доступ до точних координат вихованців. Навіть якщо собака при цьому продовжує пересуватись, відстежити її маршрут буде дуже просто.

Маячки, представлені у продажу на сайті GPSavto, розраховані на представників середніх та великих порід – у нашому каталозі для них є GPS-трекери для собак вагою не менше 10 кг. Для кішок та інших дрібних домашніх вихованців, які люблять тікати з дому або часто губляться на вулиці, ці пристрої не підходять.

GPS-трекери у сільському господарстві

Трекер для тварин буде корисним не лише приватним користувачам, а й фермерам. Останні з допомогою маячків відстежують переміщення коней, корів, баранів, овець та інших тварин. Це зручно під час випасу великого стада, коли пара пастухів фізично не зможе вирушити на пошуки відразу двох тварин, що заблукали. Сучасні GPS-трекери для корів дозволяють швидко знаходити тих, хто відійшов далі у пошуках смачнішого корму або відстав від стада через травму. Маячки вигідно використовувати власникам кількох тварин, якщо їх утримують для виведення чи поліпшення характеристик породи. Також ці пристрої реагують, якщо тварина залишає заздалегідь задану геозону або довгий час залишається нерухомою.

GPS-маячки для тварин: найважливіше

  • Трекером з габаритами сірникової коробки та вагою 60 г зручно користуватися. Він легко і практично непомітно фіксується на будь-якій тварині середніх та великих розмірів: від домашнього собаки чи корови до екзотичного зубра.
  • Надійне кріплення не дозволить тварині, навіть великій і спритній, навмисно або випадково зняти трекер.
  • Висока щільність ємності при дуже скромних розмірах батареї дозволяє безперервно працювати від трьох діб залежно від обраної моделі.
  • Для підзарядки підходить стандартний кабель з роз’ємом miniUSB або Type-C, через який пристрій підключається безпосередньо до електричної мережі, перехідника на автомобільному прикурювачі, персональному комп’ютері або ноутбуку.
  • Датчики стеження за тваринами збирають та відправляють на сервер координати з частотою 1 раз на 30 секунд. Цього достатньо, щоб визначити місцезнаходження з точністю до 2,5 метрів.
  • Корпус маячка захищений від вологи та пилу, тому його не потрібно додатково оберігати від зовнішнього впливу або турбуватися про працездатність у негоду (дощ, сніг, пилова буря).
  • У комплекті з кожним GPS-трекером для тварин поставляється промислова SIM-карта, захищена від корозії, низької та високої температури.

GPS-маячок для тварин можна використовувати відразу після розпакування та включення – пристрій продається вже налаштованим і повністю готовим до роботи. Спеціальних навичок для експлуатації трекера також не потрібно завдяки інтуїтивно зрозумілому управлінню. Тварини, своєю чергою, швидко звикають до незвичайного гаджета і швидко перестають звертати на нього увагу. Оскільки пристрій не вібрує, не видає звукових та світлових сигналів, не є джерелом шкідливого випромінювання, воно не приносить жодної шкоди та дискомфорту домашнім та сільськогосподарським тваринам.

Як купити GPS-датчики для тварин

В інтернет-магазині GPSavto представлений великий вибір надійних та функціональних трекерів для сільськогосподарських порід, а також середніх та великих тварин, які проживають із людиною. Також у нас купують додаткові акумулятори з підвищеною ємністю, які допоможуть продовжити час автономної роботи пристрою.

Ми порекомендуємо, яка GPS-мітка для тварин підійде у вашому випадку, розповімо про умови оплати та особливості використання маячків на конкретних видах або породах, а також допоможемо замовити товар на сайті або приймемо заявку в телефонному режимі.

Запитання та відповіді

Як працює gps трекер для тварин?

Gps трекер допомагає дізнатися точне місцезнаходження тварин на даний момент та повний маршрут їхнього руху за вибраний період.

Що показує gps трекер для тварин?

Gps трекер для тварин показує їх точне розташування в даний час, а також весь маршрут переміщень за вибраний період часу.

Як вибрати gps трекер для тварин?

Щоб вибрати відповідний gps трекер для тварин, зателефонуйте нам, і ми підберемо оптимальну модель залежно від ваших цілей та виду тварини. Адже для відстеження собаки на короткій прогулянці та коней на довготривалому випасі потрібні пристрої з різною допустимою вагою та різною тривалістю автономного живлення.

Скільки коштує gps трекер для тварин?

Вартість GPS трекера для тварин формується з самого трекера відповідної моделі та щомісячної абонентської плати за використання системи супутникового стеження. Точну ціну можна переглянути в розділі «Вартість».