Головна » GPS ТРЕКЕРИ » GPS трекери для мотоцикла

Відображаються усі з 5 результатів

Дорогі моделі мотоциклів часто стають мішенню для викрадачів. Щоб підвищити шанси на успішні пошуки викраденого байка, можна встановити GPS-трекер для мотоцикла – компактний пристрій, який фіксуватиме переміщення транспортного засобу в режимі реального часу і дозволить встановити точне місцезнаходження в стислий термін.

GPS-трекер на мотоциклі: як використовувати ?

Захист від угону – основне призначення трекера, який моніторить пересування транспортного засобу. Якщо власник забув включити сигналізацію, вона не спрацювала з якихось причин або її просто зламали, здебільшого з байком можна попрощатися назавжди за одним лише винятком: у ньому був надійно захований GPS-трекер для мотоцикла.

Прихована установка необхідна для того, щоб зловмисник не здогадався про наявність пристрою, що відстежує, не спробував його зняти або нейтралізувати. У той час як викрадач самостійно переміщуватиметься на мотоциклі або відвозитиме його подалі від місця викрадення, маячок продовжить отримувати координати з супутників і відправляти їх на сервер, де вони в будь-який момент стануть доступними реальному власнику. Той може переглядати переміщення транспортного засобу як онлайн, якщо викрадення було виявлено відразу після інциденту, так і пізніше — через кілька годин, днів або тижнів.

Використовувати дані GPS-маячка, встановленого на мотоциклі, можна і в інформаційних цілях. Наприклад, учасники мотокросу аналізують свої результати, переглядаючи графік зміни швидкості на різних ділянках шляху, «малюють» на карті незвичайні маршрути або контролюють пройдений шлях для будь-якої іншої мети під час соло – подорожей та змагань.

Сервіс моніторингу, у зв’язці з яким працює мото GPS-трекер, функціонує безперервно в режимі 24/7/356 без зупинок та збоїв. Надійність зберігання даних забезпечує німецький дата-центр, в якому розміщені сервери для збирання та обробки даних. А конфіденційність інформації про переміщення транспортного засобу та його власника гарантує компанія GPSavto – це зобов’язання прописане у договорі про надання послуг.

Яким має бути GPS-маяк для мотоцикла ?

Ми проаналізували найвідоміші на міжнародному ринку моделі трекерів і знайшли ті, про кожну з яких можна впевнено сказати: це найкращий GPS-маяк на мотоцикл. У нашому каталозі немає «прохідних» пристроїв – всі моделі відносяться до категорії професійних, демонструють високу точність роботи, надійні та максимально функціональні.

Досвідченим шляхом ми з’ясували, що якісний GPS-трекер для мотоцикла має відповідати декільком умовам:

  • Захист від води. Багато сучасних маячків за замовчуванням не пропускають бризки, проте у випадку з мотоциклом потрібен серйозніший захист — від занурення та тривалого контакту з рідинами. Це дозволяє пристроям стабільно працювати при будь-якій погоді за будь-яких кліматичних умов і навіть переносити падіння у воду (утоплення) байка. Доповненням до вологозахисту зазвичай йде захист від пилу та бруду, які також не повинні впливати на працездатність трекера.
  • Компактні габарити. Чим менше і легше GPS-мітка для мотоцикліста, тим простіше заховати її так, щоб вона залишалася непомітною при поверхневому огляді транспортного засобу. Важливо, щоб трекер не мав зовнішніх антен, які можуть слугувати наведенням для викрадача. У сучасних пристроях це можна реалізувати: достатньо використовувати потужну вбудовану антену.
  • Низьке енергоспоживання. GPS-трекер для мотоцикла при увімкненому запалюванні та у стані спокою повинен споживати мінімальні кількість струму, щоб не витрачати заряд батареї мотоцикла. У трекерах, які доступні у продажу в інтернет-магазині GPSavto, струм споживання мінімальний із можливих – всього 5-15 мА. Наші клієнти можуть сміливо користуватися маячками і не перейматися тим, що ті впливають на ємність штатного акумулятора.

Як купити GPS-маячок на мотоцикл ?

У нас можна замовити один із найвідоміших трекерів у світі, який чудово зарекомендував себе в реальних умовах і має безліч позитивних відгуків. Це модель_1 – moto GPS трекер, який відповідає всім перерахованим вище вимогам. Якщо ви досі не можете зробити вибір між дорожчою системою сигналізації і нашим маячком, потребуєте консультації спеціаліста або хочете краще зрозуміти, як працює описаний тут пристрій, звертайтесь за телефоном +38 (099) 182-34-35. Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання !