Головна » GPS трекери

Відображаються усі з 8 результатів

Сучасні GPS-трекери дозволяють з високою точністю визначати місцезнаходження різних об’єктів — від тварин до автомобілів і спецтехніки, контролювати їх переміщення, а також збирати аналітику. Ці компактні пристрої здатні оптимізувати витрати транспортних компаній, скоротити час доставки та підвищити особисту безпеку дітей та людей, які мають проблеми з пам’яттю.

Де і як використовувати датчик GPS

У сфері вантажоперевезень маячки дозволяють контролювати те, як водій виконав денний план, дізнаватися про відхилення від маршрутного листа, припиняти факти крадіжки палива. Ці повністю автономні пристрої унеможливлюють використання транспортного засобу в особистих цілях, підвищують безпеку перевезення вантажів, скорочують час навантаження та розвантаження.

У сфері послуг та кур’єрських службах датчики допомагають відстежувати дії працівників, які працюють на виїзді. Автономні GPS-трекери дозволяють дізнатися, чи справді побували на всіх об’єктах, які вказали у звітах, скільки часу фактично провели на кожному з них, як часто відхилялися від маршруту або робили незаплановані перерви.

У сільському господарстві GPS-трекери здатні контролювати переміщення дрібної та великої рогатої худоби, швидко знаходити вкрадених тварин, що втекли або заблукали під час випасу.

У будівництві пристрої для стеження дозволяють вести облік використання вантажного транспорту, тракторів, екскаваторів, автокранів та іншої спецтехніки. Компанія-власник транспортного засобу має можливість відстежувати його використання орендарем та виявляти персонал, який зливає паливо.

Невеликі датчики GPS можна покласти в коляску, сумку або рюкзак дитини, в кишеню літнього одягу. У випадку з дітьми використання таких маячків підвищує їхню особисту безпеку та дозволяє батькам спокійно відпускати їх на прогулянку до сусіднього двору або до найближчого магазину. Дорослі люди, які страждають на провали в пам’яті з різних причин — від деменції до контузії — можуть заблукати навіть у знайомому районі. GPS-трекери допоможуть швидко повернути їх додому без створення додаткових стресових ситуацій. Схожим чином використовують GPS-трекери для тварин — шукають домашніх улюбленців, що заблукали або втекли, і рогату худобу.

GPS-пристрої стеження: як це працює

Невеликий автономний пристрій визначає географічні координати об’єкта, на якому він закріплений, і надсилає ці дані на сервер. Частоту надсилання даних користувач налаштовує індивідуально: вибирає значення в діапазоні від 1 разу на секунду до 1 разу на 30 секунд. Дізнатися, де знаходиться близька людина, домашня тварина, автомобіль чи спецтехніка, можна з будь-якого пристрою, що має вихід в інтернет. Для цього необхідно зайти на сервіс, до якого підключається GPS-трекер в Україні за допомогою браузера на комп’ютері або мобільному пристрої.

Від частоти обміну даними із сервером залежать точність визначення місцезнаходження та час автономної роботи приладу. Чим менше часу проходить між сеансами відправки геоданих, тим вища точність, але тим менше часу GPS GSM трекери пропрацюють до наступної підзарядки. Функціональності маячка достатньо, щоб визначати координати об’єкта з точністю до 2,5 метрів, а заряду його акумулятора вистачить на кілька діб або кілька тисяч кілометрів шляху, якщо говорити про персональні GPS-трекери або GPS-трекери від угону. Для порівняння: аналогічні моделі надсилають дані на сервер в середньому раз на 3–10 хвилин — за цей час радіус пошуку людини і тим більше автомобіля збільшиться в десятки разів.

Дані, які відправляє маячок GPS на сервер, можна вивчати в режимі реального часу, постфактум або будувати на їх основі зручні звіти. Крім стандартної інформації про маршрут, частоту та тривалість зупинок, датчики дозволяють дізнаватися, коли об’єкт стеження відвідував конкретне місце, якої манери їзди дотримується водій вантажного транспорту, чи не краде водій трактора пальне та багато інших корисних відомостей.

Таким чином, автономні GPS-трекери виконують низку важливих функцій:

  • Інформують про місцезнаходження людини, тварини, транспортного засобу, вантажу або будь-якого іншого об’єкта;
  • Будують маршрут переміщення об’єкта на карті в режимі реального часу з мінімальною похибкою;
  • Зберігають історію пересування об’єкта, при цьому отримати доступ до архіву можна в будь-який момент;
  • фіксують час та тривалість зупинок автомобільного, вантажного та спецтранспорту;
  • при підключенні до бортового комп’ютера транспортного засобу передають інформацію про кількість палива в об’ємному та процентному відношенні, про тривалість натискання педалі газу, швидкісних режимах та інші дані для оцінки манери водіння.

Використовуючи міні GPS-трекери, ви завжди знатимете, де знаходяться діти, літні батьки та домашні тварини, чи виконують обов’язки кур’єри та працівники на виїзді, наскільки відповідально до роботи підходять водії автомобіля чи спецтехніки.
Інформація, яку датчик GPS для стеження передає на сервер, доступна впродовж одного року. Отримати доступ до неї можна в будь-який час з будь-якого пристрою, що має вихід в інтернет. Сам сервер знаходиться в одному з європейських дата-центрів, функціонує в режимі 24/7, а його працездатність забезпечують складні відмовостійкі системи.

Пристрій стеження GPS – що важливо знати про його роботу

Пристрій розміром з сірникову коробку і вагою менше 60 г легко фіксується в автомобілі (у тому числі непомітно для водія), розміщується в будь-якій сумці, рюкзаку і навіть у кишені одягу. Ми вибрали серед усього різноманіття GPS-міток кілька професійних моделей, що повністю відповідають сучасним вимогам надійності, безпеки, стабільності та відповідають іншим важливим показникам.

Основні технічні характеристики пристроїв:

  • Підзарядка через кабель miniUSB або Type-C від мережі або іншого джерела живлення (комп’ютера, ноутбука);
  • акумулятор ємністю від 2500 мА∙год залежно від обраної моделі;
  • від 5 діб (або 1600 км) безперервної роботи залежно від ємності акумулятора та частоти обміну даними із сервером;
  • прихована (GPS-трекери на магніті) та відкрита установка на транспортний засіб;
  • кілька мов на вибір у налаштуваннях маячка, включаючи українську та російську.

Якщо вас зацікавила GPS-мітка, купити її можна в інтернет-магазині GPSavto. У вартість готового рішення під ваші запити входять сам пристрій та перший місяць щомісячного обслуговування.

GPS-датчики стеження: як почати користуватися

Перед тим, як купити GPS-маяк, що сподобався, рекомендуємо вам оцінити його функціональність під час тесту. Розповідаємо, як це зробити.

Виберіть, з якого пристрою зручно відстежувати розташування об’єкта. Це можна робити зі стаціонарного ПК, ноутбука, смартфона чи планшета. Онлайн-сервіс для мобільних пристроїв адаптований під сенсорне керування і додаткових налаштувань не потребує. Незалежно від вибраного пристрою встановлювати будь-які програми не потрібно.

Перейдіть за посиланням для тестування сервісу та авторизуйтесь у системі. Це станеться автоматично: система сама підставить логін та пароль користувача.

Перегляньте, які відомості дозволяють отримати GPS-трекери для транспорту, тварин та персонального використання. Ви можете встановити контроль за переміщенням об’єктів у режимі реального часу, формувати звіти за вибраний проміжок часу, отримувати точні координати. Мітка GPS, встановлена у легковому автомобілі або комбайні, дозволяє аналізувати різні події: відхилення від маршруту, тривалість натискання на педаль газу, увімкнення та вимкнення запалювання.

Спробуйте сформувати звіт. Наприклад, щоб дізнатися, як часто за останній місяць водій робив зупинки тривалістю певного часу або скільки разів запізнювався до точки навантаження.

Щоб придбати GPS-трекер, зателефонуйте або зверніться до найближчого регіонального представника GPSavto — повний список адрес та номерів перерахований у розділі «Контакти». Наші фахівці вивчать ваше завдання та запропонують на вибір кілька відповідних пристроїв з каталогу. Також ви можете самостійно замовити будь-які GPS-трекери, що сподобалися, прямо зараз у нашому магазині — всі доступні у продажу пристрої є на сайті.

Запитання та відповіді

Що показує GPS трекер?

Трекер, а точніше, система супутникового стеження показує свій повний маршрут руху. GPS-трекер в режимі реального часу кілька разів на хвилину передає поточні координати до системи супутникового моніторингу. З них вибудовується шлях переміщення трекера, який можна подивитися у зручний час та дізнатися про всі характеристики поїздки: тривалість зупинок та стоянок, швидкість на різних ділянках, місцезнаходження у заданий час тощо.

Як працює gps трекер?

GPS-трекер передає на сервер системи супутникового моніторингу свої поточні координати кілька разів на хвилину. Система моніторингу будує з них повний шлях переміщення і відображає у зручному вигляді власнику пристрою.

Куди встановлюється gps трекер?

GPS-трекер встановлюється у зручне місце всередині автомобіля, вантажу чи іншого об’єкта, який слід відстежувати. Переносний трекер завдяки компактним розмірам легко сховати у непомітному місці. Стаціонарний трекер повинен підключатися до бортової електричної мережі машини, тому і встановлюється десь серед електропроводки.

Скільки коштує gps трекер?

Ціна GPS-трекера складається із вартості самого пристрою та абонентської плати за використання системи супутникового стеження. Точну вартість ви можете дізнатись на сайті у розділі «Вартість».