Контролювати правильність виконання сільськогосподарських робіт, бачити на карті переміщення техніки по полю та виключити її нецільове використання — це лише основні завдання, які допоможе вирішити підприємству GPS-моніторинг трактора. Використання невеликого трекера, який отримує інформацію від супутників, підвищує продуктивність та дозволяє мінімізувати фінансові втрати через несумлінних співробітників.
Чим корисний GPS-контроль трактора ?
Основна можливість, яку одержують власники сільгосптехніки завдяки системам стеження — це фактичний контроль обробленої площі. Якщо компанія використовує трактор на власних полях, то така інформація допоможе вести облік роботи тракториста. Якщо організація здає техніку у найм, може контролювати фактично зроблений обсяг робіт, від якого залежить орендна плата. Таким чином, GPS-контроль виключає ймовірність маніпуляцій з боку своїх працівників та орендарів, а також дозволяє отримувати прибуток у повному обсязі відповідно до виконаних на полі робіт.
Економічний ефект від GPS-моніторингу тракторів помітний і у довгостроковій перспективі. На обсяги та якість майбутнього врожаю впливає технологія виконання сільськогосподарських робіт. Так, швидкість переміщення техніки полем впливає на глибину орання землі плугом. Недостатня глибина в парі з безсистемною їздою (малювання великої кількості «вісімок») не лише порушує стрункість рядів, а й призводить до зниження врожайності. Крім того, недбалий стиль водіння тракториста підвищує витрати на ремонт та знижує ресурс техніки.
Моніторинг трактора працює як інструмент, який запобігає нецільовому використанню техніки співробітниками сільгосппідприємства. Вони більше не зможуть непомітно виконувати роботу на стороні або робити зупинки з незрозумілих причин. Керівник підприємства може будь-якої миті побачити, де знаходиться його трактор і який шлях він пройшов з початку зміни. Також у налаштуваннях системи стеження можна задавати геозони, при перетині яких відповідальна особа отримуватиме повідомлення.
Крім того, GPS-моніторинг трактора дозволить відстежити переміщення сільськогосподарської техніки у разі угону та прискорити її пошуки. У зловмисника мало шансів виявити встановлений у машині маячок.
Як працює моніторинг трактора ?
Закріплений у тракторі GPS регулярно надсилає запити супутникам і отримує у відповідь свої поточні координати, які він, своєю чергою, надсилає на сервер. Ці дані миттєво інтерпретуються і показуються у вигляді точок на карті, з’єднаних лінією, — це буде маршрут пересування сільгосптехніки. Отримати інформацію про поточне місцезнаходження та переміщення спецтехніки в режимі реального часу може будь-який авторизований користувач з мобільного пристрою або комп’ютера з виходом до інтернету.
GPS-моніторинг трактора запрацює відразу після встановлення та увімкнення трекера. Стаціонарні GPS-пристрої спеціальним чином монтуються на проводці транспортного засобу. Цю роботу готові виконати співробітники компанії GPSavto. Вони приїдуть до вас у будь-який зручний час (рекомендуємо вибирати періоди простою, наприклад, увечері), налаштують та підключать систему стеження. Вартість установки вже включена в ціну трекера, а його монтаж не впливає на роботу проводки та не знімає з гарантії техніку.
Переваги та можливості GPS-трекерів від GPSavto
- Пропонуємо тільки професійні рішення у сфері GPS-моніторингу: надійні, багаторазово перевірені часом та нашими клієнтами.
- Трекери оснащені апаратними акселерометрами та гігрометрами, а також високоякісними модемами. Це забезпечує високу точність визначення геолокації та ефективність моніторингу тракторів та іншої сільськогосподарської техніки в режимі реального часу.
- Компактне виконання та невелика вага роблять маячки зручними у використанні та непомітними для оточуючих. Це знижує ймовірність зовнішнього впливу на їх роботу і сменшує ймовірність навмисного ушкодження.
- GPS-трекери споживають мінімум енергії в русі та спокої (від 3 до 15 мА) і мають низький фон випромінювання. Щоб виявити та вимкнути їх, знадобиться не тільки час, а й дороге обладнання.
Співробітники компанії GPSavto докладно розкажуть про особливості моніторингу сільгосптехніки, допоможуть у виборі оптимальної моделі трекера, встановлять та налаштують систему стеження. У найкоротші терміни ви зможете почати використовувати GPS-моніторинг трактора і оцінити перші результати.