Нецільове використання техніки співробітниками чи орендарями – головний біль власника парку сільськогосподарських машин. Що найменше, це тягне за собою два види збитків:

  • Прямі – коли власник бізнесу недоотримує прибуток безпосередньо від оренди;
  • Непрямі – коли за фактом техніка використовується більш інтенсивно, ніж заявлено, що тягне за собою додаткові витрати на амортизацію та ремонт.

Чим у цій ситуації буде корисний GPS-моніторинг комбайнів, які широко використовуються для обробки сільськогосподарських угідь ?

Кому і навіщо потрібний GPS-контроль комбайнів ?

Власники компаній, які надають сільськогосподарську техніку в оренду, знають: найцінніший ресурс у комбайні – це оброблена ним площа земельної ділянки. Ця послуга тарифікується виходячи з виконаного обсягу робіт. Орендодавці повинні контролювати його, щоб отримувати повну оплату за фактично витрачений ресурс комбайна. Після встановлення GPS-трекера завжди зменшується кількість прохань клієнтів про перегляд підсумкової вартості через простої по причині поломки шнека та інших деталей, позапланові простої через погоду або інші надумані причини. Навіть сама інформація про те, що десь усередині комбайна знаходиться розумний пристрій, здатний відстежувати переміщення техніки картою, стримує від зловживання довірою.

На основі пройденого шляху та траєкторії руху можна проконтролювати виконання денного плану комбайнером – оброблена ним площа легко підраховується з точністю до десятка квадратних метрів. Крім того, власник бізнесу за кілька секунд дізнається точну інформацію про те, де знаходився співробітник щохвилини впродовж робочої зміни.

У випадку з власним автопарком за допомогою GPS-трекера, встановленого в комбайні, можна дізнатися про траєкторію його руху та визначити, чи дотримується він технології. Наприклад, він може робити проходи надто близько до попередніх рядів, через що частина жниварки не буде завантажена. При цьому зарахованої комп’ютером комбайна врожайної площі буде більше, відповідно комбайнер отримає вищу зарплату. Також для збільшення доходу він може пересуватися швидше, а це призведе до втрат та недоотримання врожаю. Усього цього можна не допустити, якщо оцінювати швидкість і траєкторію комбайна впродовж робочої зміни та зіставляти їх із показниками середньої врожайності та вологості.

Також GPS-моніторинг комбайнів буде корисним у ситуаціях, коли ви:

  • хочете знати, чи виїхала техніка на заплановані роботи;
  • плануєте відстежити дії комбайнера, тому що підозрюєте його у виконанні робіт на стороні;
  • потребуєте інструментів захисту від крадіжки та хочете оперативно знайти комбайн у разі викрадення.

Таким чином, основні завдання системи GPS-відстеження комбайна полягають у тому, щоб унеможливити нецільове використання техніки, виявити несумлінних співробітників та орендарів.

Як працює GPS-моніторинг комбайнів ?

GPS-трекер отримує супутникові дані про своє місцезнаходження та надсилає їх на сервер у Європі. Після миттєвого оброблення та інтерпретації ці дані доступні через інтернет будь-якому авторизованому користувачеві — диспетчеру автопарку або власнику бізнесу. Оскільки відправлення координат відбувається із частотою до 1 разу на секунду, система відстеження надає фактичний маршрут руху техніки в режимі реального часу та дозволяє вести облік оброблених гектарів земельної ділянки.

GPS-контроль комбайна буде доступний одразу після встановлення трекера в техніку. Для цього наш спеціаліст приїде до вас на об’єкт у зручний час та виконає усі необхідні роботи. Вам не доведеться витрачати час та гроші на пошуки сторонніх підрядників та оплату їхньої праці, а ми встановимо датчик настільки швидко, наскільки це можливо. Знання нюансів монтажу кожного пристрою з нашого каталогу дозволяє скоротити час виконання робіт у середньому до однієї години плюс за домовленістю всі маніпуляції можна провести в неробочий час.

Важливо: вартість установки входить у ціну трекера, а сам монтаж не порушує цілісності автомобільної проводки та не впливає на гарантійні зобов’язання виробника. Після роботи ви будете спокійні і впевнені в цільовому використанні вашого комбайна, навіть якщо він знаходиться на полі за сотні кілометрів від вас.

Переваги та можливості GPS-трекерів від GPSavto

  • Перевірені часом професійні GPS пристрої від провідних світових виробників. Безліч позитивних відгуків реальних клієнтів.
  • GPS-маячки оснащені апаратними акселерометрами та гіроскопами, що дозволяє їм отримувати максимально точні координати сільськогосподарської техніки в режимі реального часу, без затримок.
  • Компактні, легкі та практично непомітні. Ви зобов’язані повідомити співробітників або орендарів, що відстежуватимете використання довіреного їм комбайна, але маєте право не повідомляти їм про місце встановлення маячка.
  • Споживають мінімум енергії у русі та спокої, оснащені якісними модемами передачі даних у мобільних мережах.

Фахівці компанії GPSavto проконсультують з питань вибору оптимального трекера під ваші завдання, за потребою виконають встановлення та необхідне налаштування, щоб ви змогли у найкоротші терміни розпочати GPS-моніторинг комбайна чи іншої сільськогосподарської техніки.