Головна » GPS ТРЕКЕРИ » GPS трекери для транспорту » GPS трекери для автомобіля

Відображаються усі з 4 результатів

Відстежувати рух транспортного засобу на карті в режимі реального часу дозволяє GPS-трекер для автомобіля. Цей компактний пристрій, який можна легко сховати, надасть всю необхідну інформацію про те, де знаходиться транспортний засіб в даний момент, який шлях пройшов сьогодні, вчора або тиждень тому, де робив зупинки і з якою швидкістю пересувався на різних ділянках дороги. Ця інформація має велике практичне значення як для приватних осіб, так і для бізнесу, що володіє власним автопарком.

Трекер GPS для авто: кому і навіщо потрібен ?

Розглянемо кілька типових сценаріїв, у яких використання маячка для відстеження переміщення авто не тільки виправдано, а й бажано. Почнемо з бізнесу, якому встановлення трекера допоможе заощадити гроші, зберегти репутацію та позбутися несумлінних співробітників.

 • Підвищення якості обслуговування клієнтів. Служби таксі, кур’єрські та інші доставки можуть в режимі реального часу дізнаватися про точне місцезнаходження кур’єра з вантажем. Якщо той опиниться в незнайомій місцевості або клієнту необхідно повідомити орієнтовний час прибуття кур’єра, GPS-маяк надасть диспетчеру в автомобіль необхідну інформацію.
 • Скорочення часу доставки, навантаження та розвантаження товарів. Цю можливість оцінять логістичні компанії з великим автопарком. Вони зможуть регламентувати час простою і відразу дізнаватися про незаплановані або невиправдано довгі зупинки водія. Можна також припинити можливість нецільового використання службового автотранспорту в особистих цілях.
 • Захист від розкрадання вантажів та палива. Невеликий датчик GPS для авто допоможе викрити в крадіжці недобросовісного водія чи експедитора, аналізуючи маршрут проходження, координати та тривалість зупинок. Стаціонарні трекери також дозволяють контролювати фактичну витрату палива.

Нижче наведено ситуації, в яких GPS-маячок буде корисний приватним особам.

 • Захист від угону. У топі найбільш викрадаємих в Україні перебуває більшість моделей Toyota і практично всі позашляховики: Lexus, Range Rover, Mercedes-Benz, BMW, Audi, Volkswagen. GPS-трекер для автомобіля не замінює протиугінну систему, але допомагає значно швидше знайти викрадений транспортний засіб.
 • Контроль автомобіля, яким користуються інші люди. Це можуть бути члени сім’ї, знайомі, колеги та хтось із далекого кола спілкування. Навіть якщо загрози викрадення немає, авто може потрапити в аварію, порушити швидкісний режим, у нього може
  виявиться скручений пробіг — при будь-якому з цих інцидентів завдяки GPS-трекеру буде зібрано доказову базу.
 • Пошуки евакуйованого автомобіля. Якщо водій припаркувався у непризначеному для цього місці, маячок допоможе швидко з’ясувати, куди було перевезено машину та забрати її зі штрафмайданчика.

GPS-трекер в авто від GPSavto: переваги

Пропонуємо найкращі з доступних на світовому ринку моделі GPS-маячків, які допомагають відстежувати переміщення автомобільного транспорту. Ми не виробляємо трекери, але протестували найвідоміші та затребувані пристрої, вибрали серед них кращі та запрограмували так, щоб ви отримали точні та зручні в роботі прилади.

 • Усі моделі, доступні в каталозі на сайті GPSavto, оснащені апаратними акселерометрами. Це надійніше і просунуте рішення порівняно з тими, у яких використовуються програмні аналоги. Апаратні акселерометри дозволяють скоротити споживання енергії та підвищують точність прокладки маршруту.
 • Компактні розміри дозволяють зробити встановлення трекера непомітним та ускладнити його пошуки для зловмисників або несумлінних співробітників.
 • Надійний модем з підтримкою 4G забезпечує стабільну відправку даних на сервер, звідки вони стають доступними для користувача, який відстежує автомобіль зі смартфона або комп’ютера.
 • Безперервна робота сервісу у режимі 24/7/365. У будь-який момент датчик розташування автомобіля допомагає відстежувати переміщення транспортного засобу, контролювати швидкісний режим, доставку вантажів, манеру водіння та багато іншого.

Автомобільний GPS-трекер: особливості використання

Клієнтів, які бажають придбати GPS-трекер для автомобіля, хвилюють два питання: чи постійно працюючий маячок буде розряджати акумуляторну батарею при простої і чи не буде сигнал, випромінюваний самим трекером, служити наведенням для зловмисників ? Детально відповімо на обидва запитання нижче.

Автомобільні трекери з постійним живленням, які підключаються до проводів транспортного засобу, мають низький струм споживання не більше 15 мА у стані спокою. При цьому ми віддаємо перевагу ще більш енергоефективним пристроям — зі струмом споживання 3–5 мА. Вони не розряджають акумулятор при тривалому простої автомобіля і не відправляють сигнали бортовому комп’ютеру.

Трекери зі струмом споживання понад 30 мА виводять бортовий комп’ютер із «сплячого режиму», після чого той починає тестувати підключені до нього системи. Це енерговитратний процес, який може швидко розрядити акумулятор. Жоден GPS-маяк у машину, який ми пропонуємо на цьому сайті, цього не робить – ви можете бути спокійними за стан акумуляторної батареї.

Друге питання безпосередньо пов’язане з безпекою. І знову наша продукція має явну перевагу перед масовими моделями GPS-трекерів для автомобіля. На практиці багато хто з них навіть за наявності сертифіката відповідності від Укрчастотнагляду не проходить реальних випробувань, у той час як продукція з інтернет-магазину GPSavto дозволяє забути про якісь негативні випромінювання та наведення на радіоприймач автомобіля.

Як купити трекер для стеження за авто ?

Якщо ви не можете зробити вибір на користь конкретної моделі, наші фахівці допоможуть вам визначитися з урахуванням вимог до трекера та фінансових можливостей. В даний час у продажу є такі GPS-маячки для автомобіля: модель_1, модель_2…. Це високоточні, надійні та енергоефективні трекери, які однаково підходять для приватного та комерційного використання.

Ви завжди можете купити у нас один такий маячок для особистого автомобіля та партію пристроїв для автопарку компанії, служби таксі, доставки тощо. Щоб замовити модель, що сподобалася, дзвоніть за телефоном +38 (099) 182-34-35.