Наскільки виправдана вартість моніторингу GPS, враховуючи завдання, які дозволяє вирішити встановлення системи, як формується ціна та які покупці можуть отримати значну знижку? Ми відповідаємо на основні запитання щодо ціни та сподіваємось, що ми допоможемо зробити правильний вибір на користь якості, надійності та хорошого обслуговування.

Як формується вартість GPS моніторинга ?

Ціна послуги складається з двох компонентів:

  1. Вартість самого пристрою в повній конфігурації (зарядний кабель, SIM – карта із захистом від корозії та іншими аксесуарами). Ціна залежить від характеристик певної моделі.
  2. Щомісячна плата за підписку на обслуговування послуги моніторингу супутника компанії, яка включає стабільний взаємозв’язок у режимі 24/7, зберігання даних на сервері впродовж 1 року та швидке програмне забезпечення з широкими функціональними можливостями для моніторингу товарів та будь -яких інших об’єктів.
    Абонплата вказана для одного пристрою і залишається незмінною для всіх моделей GPS -трекерів.

Для кожного пристрою, який виконує постійний моніторинг GPS, ціна за замовчуванням встановлюється у валюті (американський долар). Величина абонплати в Україні не прив’язана до курсу і вказана в гривні, по всьому світу у валюті.

Додатково до автономних трекерів ви можете купити у нас зовнішні акумулятори для оперативної заміни – це дозволить більш гнучко планувати роботу транспортного засобу.

GPS моніторинг – вартість встановлення включена у ціну

Це найважливіший аргумент, який ми прагнемо передати клієнтам у пошуках рішення з обмеженим бюджетом. Немає необхідності платити за встановлення, якщо ви вибрали стаціонарний трекер, а автономним моделям монтаж зовсім не потрібний: достатньо, прикріпити їх до будь – якої металевої поверхні. Портативні пристрої ми доставляєм клієнтам безкоштовно.

У легковий чи вантажний автомобіль, у спецтехніку чи на інший транспортний засіб, за вашим вибором маячок встановлять наші технічні фахівці – вам не доведеться витрачати час на пошуки підрядника та нести витрати по відрядженню. Ми добре знайомі з специфікою кожного пристрою, представленого в каталозі інтернет – магазину GPSavto, тому його встановлення та конфігурація займе мінімум часу. В середньому через годину ваш автомобіль зможе повернутися до стандартного режиму роботи з повністю готовою системою моніторингу.

Що робити, якщо у вас вже є фахівці з компетенціями, необхідними для встановлення стаціонарного трекера? У цьому випадку вартість моніторингу GPS буде нижчою, ніж зазначено на нашому веб -сайті: ми зробимо хорошу знижку, надамо необхідну документацію та підтримку. Технічні характеристики, надані виробником, дозволять зрозуміти нюанси встановлення, і наші експерти негайно прийдуть на допомогу, якщо у ваших працівників виникнуть питання чи труднощі у процесі.

Моніторинг GPS: ціни для клієнтів роздрібної та оптової торгівлі

Якщо ви зацікавлені в наших продуктах і плануєте використовувати моніторинг GPS, ціна залежатиме від кількості пристроїв, які ви плануєте придбати.

Які варіанти співпраці ми пропонуємо:

  • одноразова покупка від одного до чотирьох трекерів GPS – діє ціна, зазначена в каталозі;
  • одноразова покупка 5 і більше пристроїв – ми обговоримо ціну індивідуально та зробимо невелику знижку;
  • купівля 100 або більше пристроїв одночасно або на придбання оптових партій товару на постійній основі – ми запропонуємо велику знижку як дилера.

Зверніть увагу, що на складі завжди є достатня кількість товару, тому ви можете розраховувати на те, що ви отримаєте його в найкоротший час. Ми підготуємо та передамо продукцію вибраному вами перевізнику в найближчі години після зарахування оплати.