Головна » GPS ТРЕКЕРИ » GPS трекери на магніті

Відображаються усі з 2 результатів

Останні кілька років GPS-трекери на магніті є лідерами продажу в інтернет-магазині GPSavto. Це зручні та надійні пристрої, які готові до роботи практично миттєво – достатньо прикріпити їх до будь-якої металевої поверхні всередині або зовні транспортного засобу.

Чим GPS-трекер з магнітом відрізняється від стандартного GPS-маячка ?

Швидкий старт, характерний для моделей з магнітним кріпленням, обумовлений особливостями їхньої конструкції. На відміну від стаціонарного пристрою, GPS-трекер магнітний працює повністю автономно завдяки штатному акумулятору високої ємності, не вимагає підключення безпосередньо до автомобільного комп’ютера та підтримує передачу даних у мобільних мережах покоління 4G.

GPS-маяк на магніті: як ми вибираємо пристрої для каталогу ?

У продажу є три моделі, що мають магнітне кріплення, кожну з яких ви можете замовити прямо зараз. Це модель 1, модель 2 і модель 3. Чому ми зробили вибір саме на користь цих пристроїв і однаково рекомендуємо купувати кожен з них ?

  • Відмінні параметри автономності. Ми пропонуємо пристрої з батареями ємністю від 2500 мА∙год, які дозволяють працювати впродовж багатьох діб, або навіть тижнями поспіль без підзарядки. Навіть якщо ви не згадаєте про необхідність підзарядити GPS-трекер на магніті, з великою ймовірністю він все ще працюватиме на залишковому заряді.
  • Велика сила тяжіння для надійного кріплення. Залежно від моделі використовуються два або три потужні неодимові магніти, завдяки яким пристрій дуже надійно утримується на будь-яких металевих поверхнях навіть під час сильного дорожнього трясіння і характерної для транспортних засобів постійної вібрації. А при кріпленні трекера на метал будьте обережні з пальцями, щоб силою магніту їх не прищемило.
  • Апаратний акселерометр. Це обов’язкова характеристика якісного GPS-трекера з магнітним кріпленням, яка дозволяє мінімізувати похибки в роботі датчика і має оптимальні параметри чутливості до лінійного прискорення та вібрацій. Сам датчик необхідний для того, щоб скоротити енергоспоживання маячка: завдяки установці апаратного акселерометра той не включатиметься, коли автомобіль не перебуває в русі. Програмні акселерометри часто зустрічаються у недорогих трекерах, які витрачають батарею менш економно під час стоянки. Через недосконалість датчика вони навіть при якісному кріпленні змушені набагато частіше вимагати поточні координати і, відповідно, витрачають при цьому більше заряду.
  • Передача даних у мережах 4G. Висока швидкість обміну інформацією – гарантія того, що датчик справді зможе відправити пакет даних (у даному випадку GPS-координат) без втрат. Це важливо, оскільки кожен GPS-маячок на магніті з певною регулярністю обмінюється інформацією із сервером, розташованим у Європі.
  • Датчики температури та керування батареєю. Ще одна опція, яка є тільки у високоточних надійних GPS-трекерах на магнітах. У тому, що заявлені датчики дійсно є у пристрої, легко переконатися: від них до батареї підходить три, чотири або більше проводів замість двох стандартних.
  • Інерційний датчик. Його роль полягає в тому, щоб коректно визначати напрямок та силу інерції. Використовуючи цю інформацію, GPS-маячок на магніті продовжує відмічати на карті шлях, навіть якщо сигнал супутника з якоїсь причини втрачено. Подібні збої трапляються, коли автомобіль заїжджає в довгий тунель або підземний паркінг, але використання інерційних датчиків дозволяє забезпечити безперервність моніторингу руху, яка важлива для наших клієнтів.
  • Ергономіка та простота експлуатації. Ми пропонуємо тільки найпродуманіші з точки зору конструкції та експлуатації пристрої. Всі вони вкладені в корпуси чорного кольору, які роблять їх практично непомітними в місці встановлення і надійно захищають від вологи – навіть пряме занурення в рідину і спрямований струмінь води не здатні вивести їх з ладу.

Ви можете легко переконатися, що представлені в нашому каталозі моделі мають перераховані вище характеристики: кожен GPS-трекер на магніті в Україну потрапляє офіційно і, відповідно, має не тільки гарантію, а й докладну специфікацію від виробника.

Де і як купити GPS-трекер на магнітах ?

У нашому інтернет-магазині можна замовити надійні продуктивні маячки для моніторингу на транспорті. Наші фахівці підкажуть, який краще купити GPS-трекер на магніті, опишуть його можливості та процес монтажу, а також запропонують оптимальний варіант доставки до вашого населеного пункту.

Запитання та відповіді

Що являє собою магнітний gps трекер?

Магнітний трекер є персональним трекером з магнітами на корпусі. З їх допомогою пристрій стеження швидко та надійно кріпиться до будь-якої сталевої поверхні.

Як кріпиться магнітний gps трекер?

Завдяки наявності потужних магнітів на корпусі трекер легко та просто примагнічується до будь-якої сталевої поверхні. Слідкуйте за тим, щоб поверхня була чиста, інакше при сильній трясці трекер може зісковзнути і загубитися, особливо якщо поверхня була покрита маслом та брудом.

Куди можна встановлювати магнітний gps трекер?

Встановити девайс можна на будь-яку рівну сталеву поверхню, до якої можна примагнітити gps трекер.

Скільки коштує магнітний gps трекер?

Актуальну вартість gps трекера на магнітах ви зможете знайти на сторінці «Вартість».