Використовувати моніторинг міського транспорту вигідно і власникам автопарків, і пасажирам. Перші можуть оптимізувати витрати на паливо та техобслуговування, скоротити незаплановані простої та викрити водіїв з небезпечною манерою їзди. Другі отримують якісний сервіс: транспорт рухається заздалегідь узгодженим маршрутом відповідно до графіка і не робить незапланованих зупинок. Розповідаємо докладніше про те, як це працює на практиці.

Моніторинг пасажирського транспорту для контролю руху

Сучасні GPS-трекери можна назвати універсальними пристроями, оскільки вони відстежують переміщення всіх видів транспорту, включаючи громадський. Найчастіше власники автопарків встановлюють контроль над пасажирськими автобусами, що здійснюють міжміські або міжнародні рейси, а також міні-бусами, які виконують разові замовлення на перевезення невеликих груп людей у межах міста чи області.

Моніторинг громадського транспорту найбільш ефективний і виправданий на великих відстанях, де найімовірнішими є відхилення від маршруту та незаплановані зупинки. Встановлюючи в автобус GPS-трекер, власник автопарку зможе відстежити його шлях на карті в режимі реального часу, дізнається про час прибуття в точку призначення, тривалість кожної зупинки, а також де і коли вона була зроблена. Пасажир, у свою чергу, буде впевнений, що автобус прибуде на вокзал або стоянку вчасно, без затримок, і слідуватиме відповідно до графіка заздалегідь обумовленим маршрутом.

Деякі водії віддають перевагу небезпечному стилю водіння і при цьому ризикують тричі: своїм життям, життям пасажирів і довіреними їм транспортними засобами. Виявляти випадки легковажності складно традиційними способами, але цілком реально за допомогою сучасного GPS-трекера, який фіксує тривалість кожного натискання педалі газу. Після того, як ці дані за вибраний інтервал часу проаналізує інтелектуальна система, власник автопарку отримає реальне уявлення про стиль керування водія.

GPS-трекери можна встановлювати потай, щоб унеможливити втручання в їх роботу, проте повідомляти водія про працюючий моніторинг пасажирського автотранспорту необхідно в обов’язковому порядку. У такому разі сам факт наявності маячка працює як превентивний захід. Знаючи про систему контролю, водій вестиме автомобіль акуратно, не порушуючи швидкісний режим і дотримуючись затвердженого графіка.

При разових перевезеннях моніторинг міського транспорту буде корисним з погляду контролю часу виконання замовлень, регулювання оплати праці водія, і навіть щоб уникнути виконання ним неврахованих замовлень. Використовуючи GPS-систему відстеження руху міні-бусів, ви зможете краще керувати їх графіками та оптимізувати витрати на утримання автопарку. Пасажири, у свою чергу, не витрачатимуть часу на очікування — автобус чи інший пасажирський транспорт прибуде точно в обумовлений час, якщо не станеться форс-мажорна ситуація.

Моніторинг пасажирських перевезень від GPSavto

Пропонуємо нашим клієнтам професійні GPS-трекери від провідних світових брендів.Ці пристрої неодноразово зарекомендували себе в різних ситуаціях при встановленні на особисті та комерційні автомобілі, вантажний автотранспорт і спецтехніку.

Вибираємо пристрої з найкращими у своєму класі характеристиками. Вони мають швидкі процесори, сучасні 4G-модеми, апаратні акселерометри, низьке енергоспоживання та відмінні параметри автономності в портативних трекерах. Віддаємо перевагу компактним моделям, які можна непомітно розмістити всередині транспортного засобу.

Надаємо зручний сервіс моніторингу транспорту, доступний з мобільних пристроїв та стаціонарних комп’ютерів. Для початку відстеження достатньо перейти за посиланням та авторизуватися.

Координати транспортного засобу та дані з бортового комп’ютера зберігаються у європейському дата-центрі та доступні у режимі 24/7/365. З кожним клієнтом підписуємо договір, у якому зобов’язуємося не розкривати конфіденційних даних про переміщення його транспортних засобів третім особам. Ця умова дотримується 5 років після закінчення терміну дії договору.

Для тих, кому необхідний моніторинг руху автобусів або іншого пасажирського транспорту, надамо консультації та висококваліфіковану допомогу у підборі відповідного GPS-трекера. Зателефонуйте, щоб дізнатися більше про можливості системи моніторингу або зробити замовлення +38 (095) 287-62-62.