Головна » GPS ТРЕКЕРИ » Автономні GPS трекери

Відображаються усі з 6 результатів

Відстежувати переміщення та вивчати історію пересування транспортного засобу дозволяє сучасний автономний GPS-трекер. Цей компактний пристрій із зручним кріпленням не потребує складної установки, працює в режимі 24/7 та збирає дані в реальному часі, щоб ви могли контролювати роботу своїх співробітників, використання власного автомобіля іншими людьми або пересування близьких.

Автономний GPS-маячок: що потрібно знати покупцю ?

  • 100% готовність до роботи одразу після включення. Достатньо розпакувати пристрій, закріпити в автомобілі (у магнітних моделях це три секунди), включити і почати користуватися. До вас потрапляє вже налаштований нашими фахівцями автономний GPS-трекер, тому вам не доведеться вникати у всі технічні тонкощі та витрачати час на монтаж, як у випадку зі стаціонарними трекерами.
  • Повноцінна автономна робота без додаткових джерел живлення. Всередині кожного трекера, доступного у продажу на сайті GPSavto, встановлена потужна батарея ємністю не менше 2500 мА∙год. Це дозволяє пристрою безперервно функціонувати кілька діб поспіль без підзарядки. Час роботи акумуляторів наших трекерів завжди більший, ніж у конкурентів, завдяки їх низькому енергоспоживанню — до 75 мА під час руху та всього 3–5 мА у стані спокою. Передача поточних координат транспортного засобу на сервер можлива завдяки підтримці мереж 4G — у кожному пристрої встановлено модем.
  • Кріплення не слабшає під час дорожньої тряски. GPS-трекер автономний передбачає фіксацію на два-три сильні неодимові магніти, які з великою силою притягуються до будь-яких металевих поверхонь. Сила тяжіння не слабшає, навіть якщо автомобіль переміщається пересіченою місцевістю.
  • Датчики для оптимізації енергоспоживання та безперервного відстеження. Високотехнологічні моделі маячків оснащені датчиками температури та керування батареєю, що дозволяє пристроям економніше витрачати заряд акумулятора. Крім того, у топових моделях часто зустрічається інерційний датчик, основне завдання якого полягає у визначенні напрямку та сили інерції. Ця інформація дозволяє автономним GPS-маякам продовжувати відстеження, навіть якщо сигнал від супутників тимчасово втрачено. Зазвичай таке відбувається, коли транспортний засіб в’їжджає до металевого ангару, тунелю або підземного паркінгу.
  • Апаратний акселерометр для економного витрачання заряду батареї. Це пристосування фіксує рух транспортного засобу та визначає, коли воно перебуває у спокої. Якщо відпадає потреба у частій відправці координат, акселерометр дає відповідну команду трекеру — і той переходить у режим економного енергоспоживання. Програмні моделі таку можливість не підтримують і в цілому не завжди здатні точно визначати, коли автомобіль рухається, а коли стоїть, тому автономний GPS-трекер із таким акселерометром усередині швидше розряджається.
  • Ергономічний та практичний корпус пристрою. Автономний GPS-маяк має розміри сірникової коробки та важить у середньому 60 г. Його чорний корпус практично непомітний у місці кріплення, а матеріал високої міцності забезпечує стійкість до вібрацій та механічних пошкоджень.

Серед доступних на світовому ринку трекерів від виробників зі світовою популярністю ми замовляємо лише ті, які повністю влаштовують нас за якістю, надійністю, автономністю, стабільністю сигналу та іншими параметрами, на яких була акцентована увага вище.

Де придбати GPS-трекер автономний ?

У каталозі нашого інтернет-магазину представлені найкращі з доступних на світовому ринку моделі: модель 1, модель 2, …, модель 14. Всі ці пристрої мають офіційну гарантію виробника та підтримують встановлення у всі автомобілі без будь-яких обмежень. Більше інформації ви можете дізнатись зі специфікації, яку виробник підготував для кожного GPS-маячка автономного. Це допоможе зорієнтуватися в основних можливостях та ключових відмінностях, характерних для різних моделей.

Зверніться до наших фахівців, щоб отримати консультацію щодо вибору оптимальної моделі автономного GPS-трекера під конкретні бізнес-запити, дізнатися більше про особливості застосування та встановлення приладу. Купити відповідний пристрій можна прямо на цій сторінці – просто додайте його в “Кошик” і оформіть замовлення.

Запитання та відповіді

Що таке автономний gps трекер?

Автономний, або персональний GPS трекер – це пристрій стеження, всередині якого є власне джерело живлення. Він забезпечує відстеження об’єкта без додаткового заряджання від 2000 км і більше в залежності від моделі трекера.

Як працює автономний gps трекер?

Автономний трекер розміщується в об’єкті, що відстежується, наприклад, у автомобілі. GPS трекер передає свої поточні координати на сервер супутникового моніторингу, з яких вибудовується повний маршрут, доступний для перегляду як у реальному часі, так і за вибраний проміжок.

Куди можна встановити автономний gps трекер?

Автономний трекер можна покласти у будь-яке зручне місце. Моделі на магніті надійно примагнічуються до будь-якої сталевої поверхні, на ремені – причіплюються до відповідних кріплень.

Які переваги у автономного gps трекера?

Персональний трекер не вимагає додаткового джерела живлення, тому його можна розмістити будь-де. Моделі з магнітами допомагають якісно примагнітити пристрій на металевій поверхні, наприклад під капотом автомобіля або всередині сталевого контейнера з вантажем.