Головна » GPS ТРЕКЕРИ » GPS GSM трекери

Відображаються усі з 8 результатів

Пристрої прийому передачі даних через супутник використовуються для контролю автомобілів досить давно, але по-справжньому доступними широкому колу покупців стали лише кілька років тому. Сьогодні замовити GPS GSM трекер може не лише велика організація, а й малий бізнес, а також приватні особи. Останні часто використовують цей прилад як додатковий засіб від викрадення автомобіля, для пошуку зниклих тварин, контролю переміщення дітей та дорослих людей, які мають проблеми з пам’яттю та потребують опіки.

GPS GSM трекер маячок: важливі нюанси термінології

Клієнти зазвичай хаотично використовують і змішують поняття «трекер» та «маячок». Але насправді ці пристрої мають важливі відмінності:

  • Маячок передає координати з місцезнаходженням об’єкта не завжди, а на запит, наприклад, ініційований за допомогою SMS-повідомлення. Ділитись інформацією про розташування об’єкта маячок вміє з будь-якою частотою, аж до одного разу на кілька діб.
  • Сучасний GPS GSM трекер також збирає та передає координати, але робить це безперервно, в режимі реального часу. Такий підхід має безліч переваг, на яких ми регулярно акцентуємо увагу своїх покупців.

Як працює GPS GSM трекер ?

Принцип функціонування пристрою можна описати так:

  • GPS GSM трекер приймає сигнал від супутників GPS і на основі отриманих даних визначає поточні координати об’єкта.
  • Трекер підключається до сервера GPSavto, який розміщений у хмарі (а фізично – в одному з надійних європейських дата-центрів), за допомогою мобільного GSM-зв’язку та передає йому отримані від супутників дані.
  • Сервер додає кожну нову порцію даних до своєї бази, до якої звертається власний додаток GPSavto. Він представляє інформацію у вигляді зручному для користувача системи моніторингу.

Трекер GPS GSM працює на прийом та передачу даних із супутника, дозволяючи передавати інформацію про місцезнаходження об’єкта в режимі 24/7 та відображаючи маршрут його переміщення на карті. Вся інформація, яка потрапляє на сервер, зберігається там впродовж кількох місяців, тому будь-якої миті можна отримати доступ до архівних даних.

GPS GSM трекер від GPSavto: переваги

Фахівці нашої компанії знають про ці пристрої все і навіть більше, що дозволяє запропонувати вам найкращі з наявних рішень не лише на українському, а й на світовому ринку.

Основні переваги наших трекерів:

  • Компактні, легкі та високоточні. Кожен трекер важить у середньому 60 г і має розміри сірникової коробки. Автономні моделі здатні з високою точністю (радіусом до 2,5 м за межами приміщення) виконувати відстеження об’єктів, що рухаються, оскільки обмінюються даними з сервером від 1 разу в 30 секунд. Для порівняння: у більшості конкурентів відправка координат в автономних, а іноді навіть у стаціонарних трекерах відбувається в середньому раз на 3-10 хвилин, що відчутно знижує точність показань.
  • Підтримують роботу в мережах LTE (4G). Це найнадійніший варіант і власне стандарт якості, який гарантує стабільну передачу даних. У корпусах таких пристроїв обов’язково є слот під сім-карту і ми вже подбали, щоб там була встановлена промислова термо сім-карта із захистом від вібрацій, вологи та робочою температурою до -40°С.
  • Оснащені акселерометром та гігрометром апаратного типу. Вони вигідно відрізняються точністю роботи від програмних аналогів та дозволяють оптимізувати енергоспоживання. Якщо це автономний GPS GSM маяк, термін його роботи без заряджання відчутно зросте.
  • Працюють у рази довше заявленого гарантійного терміну. Ми постачаємо тільки професійні моделі від провідних світових брендів, які переймаються своєю репутацією, тому звернення до сервісного центру через те, що GPS GSM маячок вийшов з ладу, — рідкісний виняток із правила.
  • Підтримують гнучкі налаштування під конкретні завдання. Деякі моделі дозволяють вибирати частоту відправлення даних на сервер, вміють аналізувати інформацію та на її основі прокладати маршрути та генерувати графіки.

Як купити GSM GPS трекер-маячок ?

У каталозі інтернет-магазину GPSavto представлено великий вибір пристроїв для моніторингу транспорту від провідних брендів. Ми пропонуємо наступні 14 моделей GPS GSM трекерів: модель 1, модель 2, …, модель 14. Зверніть увагу, що всі пристрої мають офіційну гарантію від виробника, мають докладну специфікацію і відмінно зарекомендували себе серед користувачів.

Щоб отримати консультацію спеціаліста по відмінності моделей, особливостях монтажу та інших питаннях, зверніться до нас будь-яким зручним способом. Також ви можете купити відповідний маяк GPS GSM прямо на цій сторінці — достатньо замовити товар через «Кошик». Всі представлені моделі доступні у продажу та вирушать до вас найближчим часом.

Запитання та відповіді

Що таке gsm gps трекер?

Такий трекер використовує систему супутникової GPS навігації для визначення своїх координат і мобільну мережу стільникових операторів зв’язку стандарту GSM для передачі геопозиції на сервер системи супутникового стеження.

Як працює gps gsm трекер?

Встановлений на об’єкті трекер отримує від системи супутникової GPS навігації поточні географічні координати і кілька разів на хвилину передає їх через Інтернет з використанням мережі мобільних операторів на сервер моніторингу. Система відстеження вибудовує з отриманих координат повний шлях руху та відображає його для перегляду.

Де використовуються gps gsm трекери?

Трекери широко використовуються для контролю за автомобілями, сільськогосподарською технікою, для відстеження вантажів, тварин, співробітників та різного майна.

Скільки коштує gps gsm трекер?

Вартість складається із ціни самого трекера та абонплати за використання системи супутникового стеження. Точну вартість вказано на сторінці «Вартість».