GPS-моніторинг для таксі дозволяє власникам автопарків отримувати контроль над перевезеннями, часом виконання замовлень, витратами та діями водіїв. Наше обладнання та система відстеження працюють на легкових автомобілях, мікроавтобусах, малотонажних авто та електрокарах – у всіх цих випадках ви оціните реальну ефективність GPS-моніторингу вже в перші дні після початку використання.

Які завдання вирішує GPS-таксі?

Таксомоторні перевезення пов’язані з певними ризиками та складнощами, які не завжди виходить мінімізувати стандартними засобами. Використовуючи GPS-трекери із сучасною системою моніторингу, ви зможете оптимізувати низку бізнес-процесів та отримати конкурентну перевагу на ринку.

GPS-моніторинг для таксі дозволяє:

  • Прокладати оптимальні маршрути руху автомобіля між популярними пунктами призначення на будь-які відстані;
  • оцінювати стиль водіння та виявляти водіїв, які регулярно порушують швидкісний режим;
  • виключати випадки шахрайства, коли таксисти зливають паливо, накручують пробіг або використовують транспортний засіб в особистих цілях, не повідомляючи роботодавця;
  • забезпечувати додаткову безпеку автомобіля: у разі викрадення можна буде легко побачити його переміщення на карті в режимі реального часу та передати цю інформацію до правоохоронних органів.

Таким чином, таксі GPS дозволяє скоротити витрати на утримання автопарку (паливо, техобслуговування тощо).), захищає від недобросовісних водіїв, розкрадань третіми особами, збільшує експлуатаційний ресурс, а також зміцнює позитивну репутацію служби на ринку пасажирських перевезень.

GPS-моніторинг таксі як додатковий сервіс

Система моніторингу дозволяє компанії краще піклуватися про своїх пасажирів: швидко відповідати на питання про час прибуття автомобіля, а під час очікування машини інформувати клієнта, що очікує подачу машини, про її місцезнаходження. Але не тільки це робить використання сервісу відстеження важливою конкурентною перевагою. Наприклад, серед клієнтів зустрічаються сім’ї з неповнолітніми дітьми, які можуть переміщатися містом у таксі без супроводу дорослих. У таких випадках часто використовується один і той самий автомобіль і водій, щоб батьки могли в режимі реального часу відстежувати рух транспортного засобу на карті та контролювати місце розташування дитини.

Приватним особам, які передають свої автомобілі в оренду службі перевезення, також буде цікавим варіант використання GPS для таксистів. Орендодавець зможе будь-якої миті побачити реальний пробіг його транспортного засобу і точне місце розташування — машини, що періодично орендуються, нерідко викрадають в інший регіон, щоб ускладнити їх пошуки. Система моніторингу дозволяє визначити межі регіону, де може переміщатися автомобіль, і автоматично надішле оповіщення, якщо таксі залишить його межі без погодження з власником транспорту.

GPS для таксі від GPSavto

Ми маємо досвід встановлення та налаштування системи моніторингу транспорту як на звичайні легкові автомобілі, так і на електрокари. Ми пропонуємо професійне обладнання провідних світових виробників, яке багаторазово протестовано в різних ситуаціях і отримало позитивні відгуки клієнтів.

Що ви отримуєте:

  • Надійний трекер з гарантією від виробника – наші пристрої не підведуть у найвідповідальніший момент і будуть стабільно працювати впродовж усього терміну експлуатації.
  • Висока якість обслуговування – GPS-моніторинг для таксі функціонує в режимі 24/7/365 з будь-якої точки світу. Підключатися до нашого сервісу можуть необмежену кількість користувачів із ноутбуків, стаціонарних ПК або мобільних пристроїв, які мають вихід в інтернет.
  • Конфіденційність та безпека даних – вони захищені від доступу третіх осіб не лише впродовж усього терміну дії договору на моніторинг таксі, а й 5 років після його припинення. Інформація про переміщення автомобіля зберігається в європейському дата-центрі (Німеччина) з високим рівнем стійкості до відмов, що виключає ймовірність крадіжки, поломки або неправомірного вилучення дисків з даними наших клієнтів.

Бажаєте встановити GPS на таксі? Звертайтеся до наших фахівців, щоб дізнатися більше про можливості системи моніторингу транспорту та отримати експертні рекомендації щодо вибору обладнання. Проконсультуватися з менеджером компанії GPSavto чи оформити замовлення можна за телефоном +38 (095) 287-62-62.