Головна » GPS ТРЕКЕРИ » GPS трекери для транспорту » GPS трекери для самокатів

Відображаються усі з 5 результатів

Чи потрібно захищати від угону самокат ? Тільки ви можете ухвалити остаточне рішення, а наше завдання розповісти про те, що це цілком реально і в багатьох випадках виправдано. Особливо, якщо цей засіб пересування коштує достатньо дорого, щоб представляти інтерес для зловмисників, або ним користується дитина, переміщення якої ви хочете контролювати. Ідеально для обох завдань підходить GPS-трекер для самокату.

GPS для самокату: в чому користь ?

Купівля маячка для відстеження виправдана у двох випадках: якщо ви хочете забезпечити безпеку або безпосередньо самоката, або людину (дорослу чи дитину), яка ним управлятиме. В обох ситуаціях невеликий маячок, закріплений на корпусі, буде точно з заданою частотою отримувати сигнали з супутника і відправляти їх на хмарний сервер, розташований в Європі. Користувачі, які мають доступ до сервісу відстеження, зможуть отримати GPS-координати самокату в реальному часі або звернутися до архівних даних на нашому сервері.

Як використовувати дані системи моніторингу за допомогою GPS-трекера для самоката:

  • контролювати місцезнаходження засобу пересування, переданого в управління третім особам (зданого в оренду або прокат);
  • визначати точні координати самокату та його користувача в будь-який момент часу;
  • віддалено відстежувати переміщення неповнолітньої дитини, яка катається без нагляду дорослих;
  • контролювати швидкість переміщення (актуально для дітей, які можуть їздити занадто швидко, що загрожує їх безпеці);
  • оцінювати сумарний час, витрачений на поїздки за певний проміжок часу: день, тиждень, місяць.

Як працює GPS-трекер для самоката ?

Досить надійно закріпити його на будь-якій металевій поверхні самокату – і можна Автономний GPS-маячок готовий до роботи відразу після розпакування та включення. приступати до відстеження його пересування. Аналогічно цей пристрій працюватиме на електросамокатах, гіроскутерах, моноколесах та інших популярних видах персонального транспорту.

Вам не доведеться інсталювати спеціальне програмне забезпечення. GPS-трекер на самокат отримує, а потім передає географічні координати на сервер, а вже до нього можна організувати доступ як з мобільного пристрою, так і з персонального комп’ютера за посиланням у браузері. Сервер функціонує безперервно, без перебоїв і зависань, тому за наявності стабільного інтернет-підключення ви дізнаватиметеся про поточні координати пристосування для їзди в будь-який момент часу в режимі 24/7/365.

Як ми вибирали трекери для інтернет-магазину GPSavto ?

Ми детально вивчили (а багато хто протестував!) і відібрали найкращі на ринку трекери, щоб розмістити їх у нашому каталозі. Ми використовували такі критерії, щоб розуміти, чи підходить GPS для самоката, як він поводитиметься в реальних умовах і чи можна його розглядати як надійного помічника:

  • Компактні розміри та мала вага. Чим мініатюрніший пристрій, тим простіше його розмістити непомітно на невеликому транспортному засобі. У викрадача буде мало шансів дізнатися про наявність трекера, якщо той надійно прихований від сторонніх очей.
  • Сильний магніт. Під час руху трекер відчуває трясіння та вібрацію, а це загрожує збереженню його кріплення. З сильним магнітом можна не перейматися тим, що GPS-трекер для самокату випадково відпаде і загубиться в процесі активної їзди.
  • Висока точність. Ви можете самі задати частоту, з якою маячок обмінюватиметься даними із сервером. Додаткову точність забезпечують апаратний акселерометр та інші датчики, набір яких у різних моделях відрізняється.
  • Хороша автономність. Ми віддаємо перевагу трекерам з ємністю штатного акумулятора від 2500 мА∙год. Це дозволяє їм працювати без підзарядки від декількох днів до декількох тижнів — все залежить від того, наскільки часто ви або ваша дитина користуватимуться двоколісним засобом пересування. Але також можемо запропонувати пристрої різних типів, де довелося пожертвувати ємністю акумулятора для невеликих розмірів.

Як купити хороший GPS-трекер на самокат ?

Клієнти пред’являють різні вимоги до пристроїв для відстеження, проте досвідчений користувач може оцінити реальний потенціал тієї чи іншої моделі. Ми рекомендуємо орієнтуватися на підказки фахівців компанії GPSavto та реальні відгуки покупців.

Перед тим, як зробити остаточний вибір, зверніться за консультацією до наших фахівців — вони проаналізують, які з представлених у продажу моделей GPS-трекерів для самоката підійдуть під ваші вимоги, а також допоможуть розібратися з особливостями використання пристрою та сервісу відстеження. Замовити трекер, що сподобався, з нашого каталогу можна на сайті або за телефоном +38 (099) 182-34-35.