Головна » GPS ТРЕКЕРИ » GPS трекери для транспорту

Відображаються усі з 4 результатів

Сучасні GPS-трекери для транспорту дозволяють бізнесу оптимізувати витрати, скоротити простої та виявити несумлінних співробітників. Приватні особи за допомогою таких пристроїв успішно захищають власні автомобілі, мотоцикли та самокати від угону.

Маячок з високою точністю визначає координати транспортного засобу, передає їх на сервер у реальному часі та відстежує переміщення транспорту. Отриману інформацію можна використовувати відразу або накопичувати, а потім формувати наочні звіти за вибраний проміжок часу.

GPS-трекер для транспорту: як користуватися бізнесу

Розрізняють два типи GPS-трекерів для транспорту:

  • Стаціонарні, які підключаються безпосередньо до живлення автомобіля. Серед них є моделі, які підтримують бездротове зчитування даних із бортового комп’ютера.
  • Автономні, оснащені вбудованим акумулятором та працюють без підключення до зовнішнього живлення. Є моделі із можливістю магнітного кріплення.

Стаціонарні GPS-трекери для транспорту підходять для встановлення на будь-яку спецтехніку, комерційні легкові та вантажні автомобілі. Такі маячки допомагають розслідувати інциденти, пов’язані з крадіжкою вантажів чи дорожньо-транспортними пригодами. На основі точних координат транспортного засобу у конкретний час компанія може підтвердити непричетність свого транспорту до аварії або, навпаки, викрити водія у правопорушенні.

Організації, які здають в оренду трактори, екскаватори, самоскиди, автокрани та іншу спецтехніку, за допомогою стаціонарних маячків контролюють, як клієнт виконує домовленості. Він може пояснити перевищення терміну користування незапланованим простоєм з незалежних від нього причин. Однак пристрій покаже орендодавцю точний час роботи двигуна та маршрут, щоб унеможливити маніпуляції.

Крім звичайних стаціонарних GPS-трекерів для транспорту, у продажу є моделі, які підключаються до бортового комп’ютера автомобіля. Вони збирають інформацію про манеру їзди водія – як той натискає педаль “газ” або з якою регулярністю перевищує швидкість. Маячок «бачить» кількість обертів двигуна, його температуру, об’єм залитого в бак палива у літрах чи відсотках. Якщо водій постійно вичавлює «газ» на 100%, витрата палива збільшується, а ресурс автомобіля скорочується. Практика показує, що найвигідніше встановлювати трекери на тягачі та іншу спецтехніку з витратою палива від 25 л на 100 км пробігу.

Автономні маячки організації часто купують для того, щоб відстежувати переміщення вантажів у режимі реального часу та виявляти порушення. Деякі водії роблять незаплановані зупинки, запізнюються на навантаження та розвантаження, використовують службову машину в особистих цілях у робочий час.

Також автономні GPS-трекери успішно відстежують переміщення конфіскованих транспортних засобів з моменту ухвалення рішення суду до фактичної видачі ухвали на руки. Це важливо, оскільки між першою та другою подією проходить кілька днів, і саме в цей час автомобілі зазвичай зникають із поля зору правоохоронців.

GPS-трекер для транспорту: як користуватися приватним особам

В приватному порядку люди здають в оренду під таксі, на якийсь час передають у користування родичам або знайомим власні авто, оснащені стаціонарними трекерами. Батьки за допомогою автономного GPS-трекера для транспорту відстежують переміщення дітей, якщо до школи або позашкільних занять їх відвозить няня або особистий водій. Маячок, прикріплений у салоні автомобіля, на мотоциклі чи самокаті, підвищує ймовірність повернення транспортного засобу після крадіжки. Є приклади використання трекерів ревнивим або тривожним подружжям, яке хоче встановити контроль за другою половинкою.

GPS-трекери для стеження за транспортом від GPSavto

  • Точна інформація про розташування: координати оновлюються з частотою від 1 разу на секунду до 1 разу на 30 секунд.
  • До 2600 км безперервної роботи для автономних моделей та економічне енергоспоживання стаціонарних: від 3 мА в режимі очікування до 75 мА під час руху.
  • Встановлення та налаштування стаціонарного пристрою займає менше 1 години, автономний трекер готовий до роботи через 1 секунду – його достатньо витягти з упаковки, прикріпити на магніт (доступний у деяких моделях) та увімкнути.
  • Відстеження переміщення в режимі реального часу: дані надсилаються на сервер у Європі без затримок через мережу стільникового оператора.

Важливо знати! Стаціонарний трекер, як і автономний, не порушує умов гарантії на автомобіль, оскільки при підключенні пристрою до бортового комп’ютера дроти залишаються цілими. На них кріпляться датчики, з яких сигнал повітрям передається на трекер, а потім на сервер.

Як купити GPS-трекер для транспорту? Зверніться до фахівців компанії GPSavto. Ми запропонуємо на вибір кілька варіантів з каталогу з урахуванням ваших бізнес-запитів, допоможемо замовити потрібну модель та налаштувати її.

Запитання та відповіді

Що показує gps трекер для транспорту?

Трекер показує повний маршрут пересування транспортного засобу. Gps трекер передає свої координати в систему моніторингу, з яких сервер формує маршрут поїздки та відображає його для перегляду.

Як працює gps трекер для транспорту?

Встановлений на транспорті трекер кілька разів на хвилину передає свої координати до системи супутникового моніторингу. З них система вибудовує безперервний маршрут руху транспорту та відображає її на ноутбуці чи смартфоні.

Як встановити gps трекер на транспорт?

Щоб встановити стаціонарний трекер на транспорт, передзвоніть нам та запишіться на встановлення в одному з наших СТО або замовте виїзд фахівця. Щоб встановити переносний трекер, достатньо його сплатити та забрати у нас в офісі або отримати в одному з відділень Нової Пошти.

Скільки коштує gps трекер для транспорту?

Вартість складається з двох частин – самого трекера відповідної моделі, переносного або стаціонарного, і вартості абонентського обслуговування за використання системи супутникового стеження. Точну вартість можна переглянути в розділі «Вартість».