Використання особистих та службових електромобілів, а також малого електротранспорту можна легко контролювати за допомогою спеціалізованих систем відстеження в режимі реального часу. Ефективність GPS-моніторингу електротранспорту багаторазово підтверджена досвідом наших клієнтів та користувачів з усього світу. Для цього ми ретельно вивчили та відібрали найкращі моделі обладнання провідних брендів, які мають великий досвід розробки подібних рішень, суворо контролюють якість продукції та цінують свою репутацію.

GPS-моніторинг в електрокарах

Сервіс відстеження однаково ефективно працює на будь-яких автомобілях, у тому числі тих, що заряджаються від електрики. Незалежно від того, використовуються вони в особистих або комерційних цілях, ви зможете віддалено контролювати їх переміщення, дізнаватися про зупинки, відхилення від запланованого маршруту або затвердженого графіка, контролювати витрати заряду батареї на основі оцінки манери водіння та отримувати багато іншої корисної інформації.

Як корпоративний, так і особистий електромобіль можна швидко знайти у разі угону, використовуючи GPS-моніторинг електротранспорту. Пристрій стеження зроблено компактним і непомітним, щоб ускладнити пошуки зловмисника. А безшумна робота та рідкісні сигнали, які трекер відправляє поки автомобіль перебуває у стані спокою (наприклад, стоїть на парковці), зводять нанівець шанси швидко відшукати та відключити його в момент крадіжки авто.

GPS-моніторинг для персонального електротранспорту

Під визначення «персональний електротранспорт» потрапляють електроскутери, електросамокати та гіроборди. Для відстеження їхнього переміщення достатньо мініатюрного автономного трекера, який можна знайти в каталозі інтернет-магазину GPSavto. Маячок повністю готовий до використання відразу після установки, а його монтаж займає кілька секунд – достатньо зробити перерву у русі та закріпити пристрій із потужними магнітами на металевій поверхні. За допомогою такого пристрою ви зможете легко контролювати місцезнаходження електротранспорту, поки воно знаходиться поза увагою або його використовує хтось інший. Трекер працює на будь-якій швидкості, а точні координати скутера чи самокату можна буде отримати на смартфоні.

Пропозиція для власників електрокарів

Фахівці компанії GPSavto накопичили великий досвід підбору, монтажу та налаштування систем GPS-моніторингу для будь-якого автотранспорту, включаючи електрокари. Нам доводилося працювати з електричними автомобілями Tesla, Nissan, Renault та BMW. Практика показує: підключені до них GPS-трекери вимагають мінімальної напруги та споживають настільки малі обсяги електроенергії, що їх можна списати на похибку оцінки. Таким чином, використання GPS-моніторингу електротранспорту не впливає на запас ходу електрокара на одній зарядці, але при цьому вирішує безліч важливих завдань приватного та комерційного характеру.

В електрокарах ви можете використовувати як стаціонарні, так і автономні трекери – незалежно від моделі вони забезпечують високу точність відстеження, надійні та впевнено приймають сигнал із супутників.

Дізнатися більше про можливості нашого обладнання для GPS-моніторингу електротранспорту та зробити замовлення можна на сайті GPSavto або у наших менеджерів за телефоном +38 (095) 287-62-62.