Головна » GPS ТРЕКЕРИ » GPS трекери для людей » GPS трекери для дітей

Відображаються усі з 2 результатів

Відповідальні батьки знають: створення безпечних умов життя для дитини — це їх обов’язок. Тому так популярні GPS-трекери для дітей, які дозволяють мамам та татам, бабусям та дідусям у будь-який момент часу розуміти, де знаходиться їхня неповнолітня дитина чи онук. Розкажемо докладніше, як працюють ці пристрої та у яких ситуаціях від них буде максимальна користь.

Трекер для дитини: як це працює ?

Якщо вас зацікавив датчик стеження для дитини, ось кілька сценаріїв, в яких цей пристрій буде корисним:

 • у вас гіперактивна дитина, і ви боїтеся, що вона випадково загубиться у жвавому місці;
 • вас турбує кількість випадків зникнення дітей, що почастішали, і ви переживаєте, що подібна ситуація торкнеться і вас;
 • неповнолітня дитина переміщатиметься без нагляду близьких у таксі або з водієм – найманим працівником;
 • син або донька часто гублять мобільний телефон або забувають його вчасно підзарядити, тому часто опиняються поза зоною доступу;
 • ви хочете контролювати переміщення дитини по дитячому садку;
 • вам необхідно знати, о котрій дитина йде до школи з дому і коли повертається, скільки часу реально витрачає на дорогу і чи виправдані її запізнення.

GPS-трекери для дітей потрібні навіть батькам малюків. Наприклад, поки дитина перебуває у візку, поруч із нею можна покласти маячок. Це безпечно: пристрій не продукує шкідливого випромінювання і допомагає мамі позбутися підвищеної тривожності.

Чим GPS-маячки для дітей краще годинника з функцією GPS ?

Велика кількість дитячих трекерів для відстеження переміщення збиває з пантелику: який з них вибрати, якщо кожен виробник хвалить саме свій пристрій ? Особливо часто можна побачити у продажу годинник з GPS-маячками та функцією здійснення дзвінків. В одних випадках вони коштують дешевше за професійні трекери, в інших у них є маса додаткових розважальних функцій, але на цьому переваги годинників-трекерів закінчуються.

Чому ми рекомендуємо купувати саме спеціалізовані датчики стеження за дітьми ?

 • GPS-трекери для дітей працюють безперервно, а не лише за запитом, як годинник.
 • Стабільно функціонують навіть у закритих приміщеннях, у тому числі підземних паркінгах та тунелях, залишаючи на карті програми останню точку біля входу, тоді як годинник з трекером на це не здатний.
 • Визначають місце розташування набагато точніше – похибка не перевищує пари метрів, у той час як у годинника вона досягає пари сотень метрів.
 • Багаторазово протестовані контролюючими організаціями та мають сертифікати безпеки – не створюють шкідливого випромінювання (важливо, якщо дитина носить трекер максимально близько до тіла, як у випадку із закріпленими на зап’ясті годинниками).
 • Не впадають у вічі – можна розмістити їх так, щоб зловмисник не здогадався про те, що на дитині закріплена GPS-мітка. Годинник можна зняти за декілька секунд.
 • GPS-трекери для дітей підтримують миттєве надсилання повідомлень при натисканні на кнопку SOS.

Яким має бути GPS-маяк для дітей ?

Наш досвід реалізації та програмування GPS-трекерів дозволив сформувати низку найважливіших критеріїв, на які варто орієнтуватися при виборі маячка для дитини:

 • Надійний та функціональний. Ми відбираємо найкращі на ринку моделі, які відмінно себе зарекомендували та відносяться до категорії професійних. Вони працюють без збоїв, передають сигнал навіть у зоні слабкого мобільного покриття (використовуються якісні 4G-модеми) та оснащені апаратними акселерометрами.
 • Зручний у носінні. Насамперед важливі компактні розміри та мала вага – такий трекер можна практично непомітно розмістити у внутрішніх кишенях одягу. Пристрій не виділятиметься на тлі куртки, відтягувати рюкзак і просто завдавати дискомфорту однією своєю присутністю. Достатньо пари виходів, щоб дитина перестала звертати на трекер увагу.
 • З відмінними параметрами автономності. Чим більш ємний акумулятор, тим довше маячок працює без підзарядки. Це важливо, якщо дитина ще недостатньо свідома для того, щоб регулярно заряджати GPS-маячок, а батьки через насичений графік можуть про це забути. Знаючи про таку ситуацію, ми спочатку рекомендуємо лише ті пристрої, всередині яких встановлений штатний акумулятор ємністю щонайменше 2500 мА. Але іноді є потреба в дуже маленькому розмірі пристрою і на такий випадок ми маємо пристрій з меншим акумулятором.
 • Не шкодить здоров’ю дитини. Випромінювання, яке створюють прилади на зразок трекера, небажано відчувати щонайменше до 7 років. Наші трекери сертифіковані в США та ЄС, що ще раз підтверджує їхню безпеку.

Наведені вище вимоги можна використовувати для оцінки придатності трекерів, призначених для дітей різного віку: від малюків, які переміщуються виключно у візкуі, до підлітків. При цьому пам’ятайте, що чим старша дитина, тим більше відповідальності лягає на вас: необхідно або обґрунтувати необхідність постійного носіння трекера, або зробити так, щоб цей пристрій завжди знаходився з нею.

Як придбати GPS-трекер для дітей ?

Отже, ви на 100% впевнені, що вашій сім’ї необхідний маячок для дитини і ви плануєте відстежувати його місцезнаходження на постійній основі. Ми рекомендуємо такі моделі з нашого каталогу: модель_1 та модель_2. Вони обидві відповідають суворим вимогам, переліченим вище, пройшли багаторазові перевірки в реальних умовах і мають безліч позитивних відгуків від користувачів із різних країн світу. Ви можете бути впевнені, що робите правильний вибір і купуєте найкращий пристрій із тих, що сьогодні можна знайти у продажу для надійного моніторингу переміщення дитини.

Щоб замовити якісний пристрій для відстеження дітей в інтернет-магазині GPSavto або отримати консультацію наших спеціалістів, зателефонуйте за номером +38 (099) 182-34-35.