Сучасні системи стеження дозволяють вирішувати багато різноманітних завдань. GPS-технологія успішно використовується в комерційних та особистих цілях. У компанію GPSavto все частіше звертаються клієнти, яких цікавить персональний GPS моніторинг. Останній має на увазі використання трекерів (пристроїв стеження) для спостереження за конкретною людиною, наприклад, дитиною або співробітниками компанії.

Кому і навіщо потрібна персональна система моніторингу

  1. Поява GPS-навігації можна назвати чудовим подарунком для всіх батьків. Невеликий пристрій дає можливість ненав’язливо спостерігати за пересуваннями та місцезнаходженням дітей.
   Якщо дитина самостійно добирається до школи і назад додому, якщо вона йде в похід або на свою першу вечірку, батьки зможуть будь-якої миті переконатися, що з сином чи донькою все гаразд. Позначивши контрольні геозони, дорослі отримають повідомлення, якщо дитина опинилась за межами дозволених та безпечних локацій. GPS моніторинг дітей мінімізує ризики зникнення, а також збільшує шанси успішного пошуку дитини у разі викрадення.
  2. Персональна система моніторингу є актуальною для сімей з літніми людьми. Похилого віку батьки завжди будуть під наглядом, навіть якщо ви не можете знаходитися з ними поруч. Компактний GPS-трекер, який легко поміститься в кишені одягу або в сумці, дозволяє будь-якої миті відстежити місцезнаходження бабусі чи дідуся. Нагляд особливо важливий, якщо йдеться про людей,страждаючих на деменцію, які можуть вийти з дому і загубитися.
  3. GPS моніторинг персоналу приносить користь як роботодавцю,так і співробітникам. Використовуючи пристрої стеження, керівники відділів можуть оптимізувати роботу підлеглих (наприклад, коригуючи маршрути) та вдосконалити звітність (у базі даних зберігається історія виїздів, відомості про пробіг, відпрацьовані години тощо). Співробітники, у свою чергу, отримують додаткові гарантії безпеки і можуть спростити виконання рутинних операцій, таких як складання дорожніх листів тощо.

У яких сферах доцільна персональна система моніторингу

Застосування системи стеження GPS виправдовує себе в компаніях з великою кількістю мобільних працівниківпрацівників, які виконують свої професійні обов’язки за межами підприємства/офісу (у польових умовах). До цього списку можна внести:

 • торгових агентів;
 • кур’єрів;
 • співробітників охоронних фірм;
 • контролерів;
 • персонал медичної та ветеринарної служби, який надає послуги вдома;
 • співробітників телекомунікаційних компаній, яким доводиться виїжджати на ремонти, будівництво нових мереж тощо;
 • працівників фірм, що надають сервісні послуги у сфері ремонту техніки, систем опалення, вентиляції, сантехніки, меблів;
 • персонал фірм, які надають послуги клінінгу, тощо.

Впровадивши GPS моніторинг персоналу, можна звести до нуля зловживання робочим часом. Пристрій стеження дозволяє визначити поточне розташування співробітника і простежити за його роботою в будь-який проміжок часу. Можна перевірити, чи були відхилення від маршруту, зупинки та скільки часу вони зайняли. Нагляд допомагає:

 • удосконалювати бізнес-процеси;
 • коректно розраховувати та оптимізувати операційні витрати;
 • вести прозорий та справедливий облік робочого часу, заробітної плати тощо;
 • оперативно реагувати на проблемні ситуації і в цілому підвищувати якість сервісу без зайвих витрат.

Щоб докладніше дізнатися про можливості персональної системи моніторингу та вибрати оптимальний пристрій (пристрої) стеження для особистого використання, звертайтеся до GPSavto.

Запитання та відповіді

Що таке персональний gps моніторинг?

Персональний моніторинг призначений для відстеження місця розташування дітей, людей похилого віку, яким часто потрібна допомога, та співробітників при виконанні ними службових обов’язків.

Для яких цілей застосовується персональний gps моніторинг?

Моніторинг дозволяє батькам стежити, де зараз перебувають їхні діти чи літні родичі, яким часто потрібна стороння допомога. Також персональний моніторинг дозволяє контролювати співробітників під час роботи, уникаючи небажаних підробітків та зайвих простоїв.

Яку інформацію можна отримати за допомогою персонального gps моніторингу?

Персональний моніторинг допомагає дізнатися різноманітні подробиці про переміщення об’єкта стеження. Так, для дюдини в системі моніторингу відображається поточне розташування, історія руху, кількість та тривалість зупинок та інша інформація.

Скільки коштує персональний gps моніторинг?

Вартість персонального моніторингу складається з самого GPS трекера та абонентської плати за використання системи супутникового стеження. Точна інформація про ціну знаходиться в розділі «Вартість».