Супутниковий GPS-моніторинг дозволяє ефективно вирішувати завдання з відстеження переміщення автомобілів, вантажів, людей та тварин у режимі реального часу. Це сучасна технологія, завдяки якій ви можете будь-коли дізнатися, де знаходиться службовий автомобіль, зданий в оренду комбайн, чи не відхилилася від маршруту зі школи дитина, або куди втік собака під час прогулянки.

Як працює супутниковий моніторинг GPS ?

Загальний принцип супутникового GPS-моніторингу виглядає так:

  • GPS-трекер, який закріплений на/в автомобілі, палеті з цінним вантажем, на домашній тварині або знаходиться в рюкзаку дитини, передає сигнал із поточними координатами на супутник.
  • З супутника оброблені геодані відправляються до дата-центру, який знаходиться в Німеччині, і вже там інформація інтерпретується у зрозумілий для людини формат.
  • Фірмова програма, розроблена спеціально під послуги супутникового моніторингу, дозволяє в будь-який момент отримати інформацію з сервера у зручному форматі та з будь-якого пристрою, що має вихід в інтернет.

Працює система відстеження в режимі реального часу з будь-якої точки світу. Не має значення, на якій відстані від вас знаходиться об’єкт, дані про нього будуть передаватися однаково швидко, а точність визначення координат залишиться стабільно високою. Наприклад, перебуваючи у Києві, ви можете спостерігати за переміщенням вантажного автомобіля, що прямує до Європи. І, навпаки, підприємець із Європи може контролювати роботу парку української сільгосптехніки підприємства, в яке він інвестував кошти.

Система супутникового стеження: надійно та технологічно

  • Безперервна робота моніторингу за будь-яких обставин. Супутники працюють незалежно від будь-яких зовнішніх умов, а дата-центр, до якого здійснюється передача даних із супутника, розташований у престижній європейській юрисдикції – у Німеччині. Це дозволяє обробляти сигнали безперервно, в режимі 24/7, з високою точністю та швидкістю доступу.
  • Надійні канали зв’язку. Всі GPS-трекери оснащені сучасними модемами, що підтримують роботу в мережах 4G. Дані на супутник будуть передаватися навіть у зоні невпевненого прийому сигналу мобільного оператора.
  • Високий ступінь конфіденційності. Устаткування, на якому зберігається інформація, захищене від крадіжки, фізичного ушкодження та несанкціонованого доступу третіх осіб. Недоторканність даних, які приймає та отримує супутникова система моніторингу GPS, зафіксована у двосторонньому договорі на обслуговування.
  • Комфортний доступ із будь-якої точки світу. Для моніторингу достатньо мати вихід в інтернет, щоб у будь-який момент часу побачити переміщення об’єкта, що відстежується, на карті або сформувати необхідний звіт. Інформація про розташування об’єкта в різний час зберігається на сервері впродовж одного року, тому у вас є можливість отримувати необхідні дані для порівняння показників та аналітики, щоб оптимізувати бізнес-процеси в компанії з урахуванням даних із супутникового GPS-моніторингу.
  • Швидкий старт без спеціальних навичок. Ви можете дізнаватися геолокацію будь-якого об’єкта з телефону, планшета або комп’ютера, не встановлюючи на них сторонні програми. Достатньо перейти на сайт та авторизуватися. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу ви освоїте основні інструменти за кілька хвилин і зможете відразу почати контролювати переміщення автомобіля, вантажу, людини чи тварини.

Супутникове стеження GPS: головне про наше обладнання

В інтернет-магазині GPSavto представлено обладнання для супутникового стеження провідних світових брендів. У нас ви знайдете передові розробки, які вже встигли зарекомендувати себе зі сторони точності, надійності та безперебійності роботи.

Усі моделі пройшли ретельний відбір та відповідають нашим суворим критеріям.GPS-трекери з нашого каталогу приймають слабкі та відбиті від будівель сигнали, а деякі моделі з високого цінового сегменту продовжують прокладати маршрут, навіть коли автомобіль знаходиться у підземному паркінгу або тунелі, використовуючи останні отримані з супутника дані, інформацію від акселерометра і інерціометра. Ми пропонуємо покупцям лише компактні, максимально непомітні пристрої на магніті (автономні моделі) та стаціонарні (підключаються до проводки автомобіля).

Усередині кожного пристрою знаходиться швидкий процесор, достатній обсяг оперативної пам’яті та сучасний модем – це дозволяє забезпечити високу швидкість обробки великого масиву даних. Завдяки використанню інерційних вимірювачів та акселерометрів виробники змогли оптимізувати процеси енергоспоживання, тому всі моделі передавачів дуже економічні, працюють без заряджання на великих відстанях і не відправляють сигнали без необхідності (наприклад, поки автомобіль знаходиться на парковці). Запропоновані нами системи супутникового стеження дозволять отримати детальний звіт та прокласти маршрут на карті із зазначенням усіх об’єктів, доступних для цивільної промисловості.

Дізнайтеся більше про технології, обладнання та програмне забезпечення, що використовуються нами, за телефоном +38 (095) 287-62-62.