Головна » GPS ТРЕКЕРИ » GPS трекери для тварин » GPS трекери для собак

Відображаються усі з 2 результатів

У соціальних мережах та на дошках оголошень часто зустрічається інформація про пошуки зниклих собак. Не всі господарі знають про те, як можна убезпечити домашнього улюбленця та оперативно знайти його у разі зникнення чи крадіжки. Якщо маячки для собак стануть такими ж звичними аксесуарами, як нашийники і повідці, вкрадених улюбленців, що загубилися, стане в рази менше.

GPS-мітка для собак: переваги

  • Надійність та функціональність. Трекери з інтернет-магазину GPSavto – надійні помічники у моніторингу пересування вихованця. Ці пристрої можуть працювати багато днів без підзарядки і передають сигнал з координатами так часто, як це необхідно (цей параметр вибирається в налаштуваннях).
  • Моніторинг у режимі реального часу. Весь той час, поки GPS-трекер для собак знаходиться на тварині, він приймає сигнал із супутника і відправляє його на сервер із заданою частотою. Маршрут пересування будується безперервно, а отримати до нього доступ з комп’ютера чи смартфона можна будь-якої миті, як і звернутися до архівних даних.
  • Будь-яка дальність роботи. Неважливо, наскільки далеко ви знаходитесь від вихованця – GPS-мітка для собаки буде однаково ефективна. Трекер отримує дані із супутника у вигляді поточних GPS-координат та відправляє їх на сервер у Європі. Для надійної роботи на будь-якій відстані достатньо впевненого сигналу із супутника та якісного мобільного модему з підтримкою 4G-мереж.
  • Оптимальне співвідношення розмірів, ваги та автономності. Собаки середніх розмірів не зможуть вільно носити більшість типових трекерів. Тому ми відібрали моделі, які за досить скромних габаритів мають ємну батарею. Вона працює багато годин поспіль без підзарядки, навіть якщо ви встановите частоту передачі GPS-координат раз на 30 секунд або частіше.

Коли буде корисна GPS-мітка для собаки?

Домашніх улюбленців рідкісних і дорогих порід викрадають, вони можуть заблукати під час прогулянки або, злякавшись гучного звуку на кшталт салюту, втекти у невідомому напрямку. У кожному з цих випадків GPS-трекер для собак допоможе максимально швидко визначити місцезнаходження тварини. У той час як більшість нашийників з вбудованими маячками часто виконують скоріше декоративну функцію, трекери від GPSavto працюють стабільно і здатні прискорити пошуки вихованця або службового пса, якщо він загубився/утік під час прогулянки або дресирування у відкритому полі, під час охорони віддаленого об’єкта або за інших обставин. Практика показує, що це може статися навіть з самим слухняним і спокійним псом, тому не нехтуйте можливостю зробити його пересування за межами будинку безпечнішим.

GPS-трекер для мисливських собак є популярним серед любителів полювання. Пристрій фіксується на нашийнику і передає точні координати англійського сеттера, бігля, бассет-хаунда, кокер-спанієля або собаки іншої мисливської породи. Всі вони швидко звикають, а часто взагалі не помічають наявності невеликого маячка, який відстежує їхнє переміщення.

У яких ситуаціях маячок знадобиться на полюванні ? Типова ситуація: собака утримує здобич і потрібно оперативно йому допомогти. Орієнтуватися на гавкіт пса можна, проте це не завжди спрацьовує, тому що реальний напрямок звуку визначити складно. Також маячок дозволить точно оцінити відстань до собаки та спрогнозувати час, який знадобиться подолати йому чи вам до зустрічі. Звичайні нашийники з GPS-модулями для цього малопридатні, оскільки працюють на радіочастоті, мають обмежену дальність і легко втрачають сигнал з пристроєм, що відстежує. GPS-трекер для собак із потужним модемом дозволить залишатися на зв’язку на будь-якій місцевості, зокрема далеко за містом.

Як купити GPS-брелок для собак?

В інтернет-магазині компанії GPSavto ви точно знайдете GPS-датчик для собак, який буде функціональним і при цьому зручним для вашого чотирилапого друга. Як і всі інші трекери в нашому каталозі, модель ХХХ, що доступна у продажу, пройшла ретельну оцінку і була неодноразово протестована в реальних умовах.

Всі маячки мають безліч позитивних відгуків, відмінний запас автономної роботи (відповідає специфікації виробника) та безпечні як для людей, так і тварин. Це вибір тих користувачів, які хочуть отримати гідну якість за відповідну ціну та не економлять, купуючи noname-пристрої з характеристиками «для галочки».

Наші фахівці детально розкажуть про те, які особливості має GPS-маячок для собаки, як його налаштовувати, використовувати і як часто заряджати в залежності від вибраних параметрів роботи. Щоб замовити GPS-трекер для собак (Україна — доставка безкоштовно), дзвоніть за телефоном +38 (099) 182-34-35.