GPSavto – український постачальник комплексних рішень для GPS-моніторингу. Ми реалізуємо найкращі з представлених на ринку GPS-трекери, розробляємо програмне забезпечення для безперервного відстеження об’єктів та надаємо підтримку діючих клієнтів.

Кому підходить продукція GPSavto

Ми співпрацюємо з приватними особами та бізнесом – від СМБ-сегменту (small-medium business) до великих компаній.

Якщо ви приватна особа, GPS-трекери допоможуть створити більш безпечне середовище для дитини або подбати про людей похилого віку та родичів, які мають проблеми з пам’яттю. Наш маячок прискорить пошуки домашнього вихованця, який втік з дому або загубився під час прогулянки. А закріплений в автомобілі пристрій стеження допоможе повернути вкрадений транспортний засіб або підтвердити підозри у невірності партнера.

Комерційні організації використовують GPS-трекери з урахуванням специфіки своєї діяльності:

  • Транспортні організації відстежують переміщення автомобілів, контролюють водіїв, оптимізують час доставки та навантаження/розвантаження, припиняють крадіжку палива, визначають манеру їзди водія.
  • Кур’єрські служби контролюють співробітників, які перевозять цінні або швидкопсувні вантажі, а також допомагають кур’єрам орієнтуватися на незнайомій місцевості.
  • Служби таксі використовують дані GPS-трекерів для визначення точного часу подачі автомобіля до місця посадки, а також при розслідуванні інцидентів.
  • Медичні центри відстежують переміщення медпрепаратів та взятих проб (наприклад, крові), щоб скоротити час доставки та отримати достовірні результати аналізів.
  • Компанії зі сфери послуг виїзного характеру ведуть паралельний облік часу своїх співробітників та звіряють їх звіти із показаннями датчиків.
  • Фермерські господарства відстежують пересування худоби, швидко знаходять зниклих або заблукалих під час випасу тварин.
  • Сільськогосподарські підприємства ведуть облік площі, обробленої комбайном чи трактором, і на основі даних маячка оплачують послуги спецтехніки.
  • Компанії, що пропонують спецтехніку в оренду, визначають реальний час її використання та запобігають здачі в суборенду.
  • Судові виконавці стежать за транспортним засобом, який незабаром буде конфісковано за рішенням суду, допоки документи на його вилучення ще не готові.

GPSavto – надійний постачальник рішень для моніторингу людей, транспорту та тварин

Реалізуємо пристрої від провідних світових виробників із гарантією. Всі GPS-трекери компактні, надійні та автономні, підтримують 4G, а також оснащені апаратними гіроскопами та акселерометрами для максимально точного позиціонування. Самостійно розробляємо сервіс для відстеження місця розташування в режимі реального часу і можемо адаптувати його під індивідуальні потреби бізнесу. Точність визначення координат за межами приміщення – до 2,5 м.

Гарантуємо безперервну роботу сервісу моніторингу автомобілів, людей, тварин та вантажів у режимі 24/7 – наші сервери розташовані в ЄС та надійно захищені від будь-якого зовнішнього впливу. Близько 60% клієнтів звертаються до нас повторно або приходять за рекомендацією.

Ми пишаємося співпрацею з нашими клієнтами — великими та малими компаніями, багато з яких вірні нам уже понад десять років. Незалежно від кількості об’єктів, що відстежуються, вони отримують сервіс незмінно високої якості. Довіру клієнтів ми оцінюємо як найвищу оцінку своєї роботи. На постійній основі ми співпрацюємо з мережею супермаркетів METRO, мережею медичних лабораторій «Діла», а також з найбільшими логістичними компаніями Європи, на долю яких припадає значна частина ринку вантажоперевезень в Україні.

icon01

На ринку з 2011 року

icon02

Професійний підхід

icon03

Найвища якість
обслуговування

icon04

Безкоштовне
вдосконалення ПЗ