Сучасні системи моніторингу автомобілів є дуже точними, стабільними та надійними в різних ситуаціях, через це вони користуються попитом серед бізнесменів та приватних користувачів. Ми пропонуємо дізнатися більше про можливості використання GPS-трекерів.

GPS-моніторинг автомобіля для корпоративних клієнтів

Багаторічний досвід та інформація, що надається нашими постійними клієнтами, дозволяють нам виокремити щонайменше три основні завдання у вирішенні яких моніторинг автомобілів GPS буде корисним для бізнесу. Перш за все, це компанії, які мають власні автопарки, пов’язані з транспортуванням або наданням послуг з доставки.

Перше завдання — захист від крадіжок товарів та палива. Використання систем моніторингу транспорту дозволить викрити крадіжку недобросовісним водієм чи експедитором. Відстежуючи машину в режимі реального часу, керівник компанії або його уповноважена особа знатиме фактичний маршрут транспортного засобу, а також час, місце та тривалість кожної зупинки. Моніторинг автомобіля дозволяє обмежити час паркування, щоб запобігти вивантаженню великих партій товарів, а у випадку використання стаціонарних рішень, підключених безпосередньо до автомобіля – відслідковування фактичного споживання палива для запобігання його злива.

Друге завдання — оптимізувати швидкість доставки, завантаження та вивантаження товарів. Деякі компанії суворо регулюють допустиму тривалість простою транспортних засобів під час завантаження та вивантаження. Це дозволяє скоротити час доставки товарів і, відповідно, більш успішно конкурувати на ринку вантажів. Моніторинг автомобілів за допомогою GPS-трекера дозволяє чітко стежити за їх рухом, контролювати місця та тривалість зупинок, пригнічувати можливість зловживання робочим часом драйверами та вирішувати інші проблеми.

Завдяки системі моніторингу, водій не матиме шансу виправдати відхилення від розкладу через затор, надзвичайні ситуацій на дорозі або необхідність дозаправки. Крім того, компанія вантажоперевізник матиме можливість налаштувати повідомлення для другої сторони про швидке прибуття автомобіля — це допоможе підготуватися та скоротити час очікування в місці розвантаження. Попередження можуть бути надіслані на телефон у вигляді сповіщень електронною поштою – це достатньо вказати в системі для моніторингу GPS автомобілів одержувача, конкретний автомобіль і відстань до об’єкта, так щоб при наближенні до нього надіслати нагадування.

Третє завдання — покращити якість обслуговування клієнтів. Служби таксі та доставки в першу чергу зацікавлені в цьому, оскільки з появою служби моніторингу вони в режимі реального часу можуть дізнатися фактичне розташування автомобіля та відрегулювати його рух, якщо водій “загубиться” у незнайомій області, виб’ється з графіку або зіткнеться з труднощами при виконанні замовлення. Система відстеження автомобілів допоможе мінімізувати кількість форс-мажорних ситуацій, підвищити рівень довіри до компанії, покращити її імідж та заощадити гроші.


GPS-контроль за автотранспортом для приватних осіб

Використовуючи трекери, які точно фіксують розташування автомобіля, ви можете організувати контроль над рухом особистого транспорту, який використовують інші члени сім’ї. Ось лише кілька типових ситуацій: дітей відвозять в школу няня чи водій, дружина нещодавно отримало права і все ще невпевнено рухається по місту, за кермом буде родич, який має проблеми з пам’яттю. Крім того, системи моніторингу автомобілів корисні у випадках, коли ви плануєте тимчасово передати свій особистий автомобіль незнайомій особі, наприклад, використовувати його як таксі, і хочете перевірити, як сумлінно він виконує умови угоди.

GPS-моніторинг автотранспорту: найкраща пропозиція на ринку від GPSavto

Ми вибрали найкращі рішення, які забезпечують відстеження автомобіля онлайн та пропонуємо їх у нашому інтернет – магазині. Якими критеріями ми керувались ?

Впізнаваний бренд, який має чудову репутацію на світовому ринку, є ключовим фактором того, що GPS-трекер для контролю за рухом транспорту буде працювати стабільно і тривалий час. Ми віддаємо перевагу відомим постачальникам, продукцію яких ми перевірили особисто і вже отримали багато позитивних відгуків від наших клієнтів.

Швидкий процесор дозволяє скоротити час запуску трекера, тому він готовий працювати майже відразу після включення. Як тільки автомобіль вирушає в дорогу, розпочинається GPS відстеження автотранспорту, і, відповідно, його рух з моменту початку можна простежити на карті в режимі реального часу, без зволікань.

Апаратний акселерометр та гіроскоп, а також інші датчики дозволяють оптимізувати роботу автономних моделей, тому вони споживають мінімум енергії в русі та відпочинку (до 75 мА та до 5 мА відповідно). У поєднанні з місткими акумуляторами (щонайменше 2500 мАгод) це продовжує робочий час портативних GPS-трекерів і випереджає інших постачальників з точки зору автономності. Стаціонарні пристрої, які потребують постійного живлення, також споживають енергію надзвичайно економічно, в тому числі в спокої. Це дозволяє використовувати GPS-моніторинг автомобілів, не хвилюючись, що він раптом розрядить акумулятор.

Проста і зрозуміла конструкція дозволяє витрачати не більше години на встановлення стаціонарного пристрою. Якщо вам потрібно підключення до бортового комп’ютера, процес може зайняти до чотирьох годин. В одному легковому автомобілі ми можемо встановити систему моніторингу на нашому СТО, але якщо вам потрібно обслуговувати автопарк або встановити маяки на спецтехніку, наш фахівець виїде до вас в узгоджений час, щоб виконати роботу на місці. Ми зробимо все швидко та ефективно, щоб система моніторингу автотранспорту GPS запрацювала найближчим часом, і її використання принесло користь. Що стосується автономних трекерів, то їх встановлення не потребує спеціальних навичок і займає менше хвилини – достатньо прикріпити пристрій всередині або зовні автомобіля на металевій основі.

Компактні розміри дозволяють вам таємно розміщувати пристрої відстеження — щоб було важко виявити його не тільки працівникам компанії (водіям та експедиторам), але й зловмисникам, які хочуть викрасти легковий автомобіль. Хоча ви повинні повідомити персонал, що ви розпочали проводити GPS-контроль автомобіля, точне розташування пристрою можна не вказувати.

Надійний модем з можливістю роботи в мережах 4G забезпечує постійну передачу даних — поточних координат транспортного засобу. Після того як інформація про місце знаходження буде передана на сервер, розташований у Німеччині, доступ до нього можна отримати з будь-якої точки світу. Траєкторія переміщення транспортного засобу на карті та пов’язані з цим дані не будуть втрачені і будуть доступні з будь-якого цифрового обладнання, яке має доступ до інтернету. Ми передбачали роботу як браузерної версії нашої системи моніторингу, так і можливість використання послуги з мобільних пристроїв – смартфонів та планшетів. Кількість користувачів, які переглядають рух одного і того ж транспорту, не обмежена.

Дізнатися більше про те, на що здатна система контролю автомобільного транспорту, ознайомитись із списком моделей, уточнити можливість встановлення в зручний для вас час, можна у наших менеджерів за телефоном +38 (095) 287-62-62.