До нас звертаються клієнти, які шукають якісний та стабільно працюючий сервіс. Гарантувати їх можна лише за однієї умови – використовувати обладнання для GPS-моніторингу, яке пройшло багаторазові випробування нами, нашими клієнтами та іншими користувачами по всьому світу. Ми пропонуємо техніку відомих брендів з гарною репутацією та безкомпромісним підходом до реалізації всіх елементів GPS-трекера.

Як ми вибираємо обладнання GPS-моніторингу ?

Підбираючи моделі для каталогу інтернет-магазину GPSavto, ми регулярно тестуємо десятки нових пристроїв та залишаємо лише ті, які відповідають кільком суворим критеріям:

  • Надійність. Ми за замовчуванням не розглядаємо пропозиції кустарних брендів та виробників із сумнівною репутацією та, навпаки, звертаємо увагу на новинки відомих вендорів, які зацікавлені випускати продукцію високої якості, вкладають кошти у покращення існуючих моделей та інноваційні розробки.
  • Автономність. Потужність акумулятора в будь-якому портативному GPS-датчику становить від 2500 мА∙год, що дозволяє скоротити до мінімуму частоту підзаряджання. Якщо потрібно збільшити час автономної роботи, можна замовити додаткові акумулятори на заміну.
  • Економічність. Автономні GPS-передавачі споживають до 75 мА у русі та 3–5 мА у спокої, а також мають апаратні (ні в якому разі не програмні !) версії акселерометра та гіроскопа. Ці датчики оптимізують енергоспоживання, поки транспортний засіб перебуває у стані спокою, наприклад, на стоянці. Представлене в каталозі обладнання GPS з живленням від автомобільної мережі споживає не більше 15 мА, але загалом ми віддаємо перевагу ще економічнішим моделям — на 3–5 мА, які пропонують лише кілька постачальників у світі.
  • Стабільний зв’язок. Всі наші маячки високочутливі, добре тримають зв’язок із сервером і не схильні до зависання. В них встановлені якісні модеми, які підтримують передачу даних у мережах 4G. Відповідна сім-карта йде в комплекті до кожного GPS-трекера з нашого каталогу. А щоб система продовжувала відстежувати маршрут об’єкта навіть при втраті супутникового сигналу, GPS обладнання оснащено інерційним датчиком. Завдяки йому цифрова карта будуватиметься навіть у тому випадку, якщо автомобіль в’їде у довгий тунель або на підземний паркінг.
  • Компактність та ергономіка. Ми віддаємо перевагу пристроям з невеликими габаритами та вагою, а також пропонуємо мініатюрні моделі. Оскільки такі GPS-трекери не надсилають сигнал, поки автомобіль стоїть, виявити обладнання для стеження вкрай важко. Також трекер не видасть себе сторонніми звуками, тому що не шумить під час роботи.
  • Універсальність. Вам не потрібно дбати про сумісність обладнання з програмними сервісами обслуговування, оскільки вони ідеально підходять один одному. Автономні трекери продаються вже повністю налаштованими та готовими до роботи, а стаціонарні моделі наші інженери встановлять та налаштують впродовж години або трьох-чотирьох, якщо потрібно підключення до бортового комп’ютера.

Обладнання, яке ми пропонуємо, має оптимальні характеристики для заявлених завдань і не може коштувати дешево: це перевірені часом та клієнтами всього світу GPS-передавачі – надійні, продумані до дрібниць і вражають своїм терміном безпроблемної служби. Ціна кожного пристрою повністю виправдана, тому вони окупляються вже впродовж перших кількох місяців після встановлення системи моніторингу.

GPS-моніторинг: обладнання з гарантією якості

На обладнання поширюється стандартна гарантія на строк 1 рік. Кількість звернень щодо гарантії — мінімальна, оскільки всі прилади перевіряються перед відправкою клієнту, а ймовірність збоїв та поломок у процесі експлуатації у штатному режимі практично нульова. Ми пропонуємо своїм клієнтам сервісне обслуговування GPS-пристроїв зі знижкою 50% навіть після закінчення гарантійного терміну.

Дізнатися більше про можливості обладнання GPS для моніторингу автомобілів, вантажів, людей та тварин можна у фахівців компанії GPSavto. Ми проконсультуємо, допоможемо з вибором оптимальної моделі під ваші завдання, розповімо про відмінності та переваги, а також зробимо індивідуальну цінову пропозицію при купівлі партії товару.