Головна » GPS ТРЕКЕРИ » GPS трекери для транспорту » GPS трекери для вантажного автомобіля

Відображаються усі з 4 результатів

Транспортні та логістичні компанії зацікавлені в інформації, яка допомагає оптимізувати маршрути руху вантажного автотранспорту, скорочувати експлуатаційні витрати та витрати на пальне, дисциплінувати водіїв та покращувати загальну ефективність роботи підприємства. GPS-трекер для фури – саме той пристрій, який допоможе у вирішенні перерахованих завдань.

Як працює трекер для фури ?

В інтернет-магазині GPSavto ви знайдете автономні та стаціонарні трекери для відстеження вантажного транспорту. Портативні моделі кріпляться на будь-якій металевій поверхні за допомогою сильних магнітів і легко переставляються з однієї фури на іншу, якщо це необхідно. Хоча вони не зчитують інформацію з бортового комп’ютера, їх функціональні можливості досить широкі та будуть цікаві багатьом власникам автопарків:

 • прокладання маршруту в режимі реального часу та робота з архівними маршрутами (з тимчасовими графіками та геомітками);
 • оцінка пройденої відстані на певних відрізках шляху, за заданий проміжок часу;
 • контроль в’їзду та виїзду фури з попередньо позначеної на карті геозони;
 • надсилання повідомлення з GPS-трекера для вантажних автомобілів на електронну пошту диспетчеру при настанні певних подій, наприклад, коли вантажівка залишила зону, в якій могла вільно переміщатися;
 • контроль перевищення швидкісного режиму: інформацію можна отримати у вигляді повідомлення миттєво або переглянути за підсумками зміни, робочого тижня або іншого тимчасового проміжку.

На автотранспорті для регулярних вантажних перевезень ми рекомендуємо використовувати стаціонарні моделі, які за допомогою бездротових зчитувачів можуть звертатися до бортового комп’ютера та отримувати необхідні дані. Від GPS-трекера для вантажних автомобілів відходять два дроти до зчитувача, а сам він кріпиться до дротів на шині автомобіля, не порушуючи цілісності ізоляції. Це означає, що використання маячка не порушує умов гарантії на транспортний засіб, оскільки імпульси сигналів, що йдуть по дротах, зчитуються по повітрю.

GPS-маячки, що встановлюються стаціонарно, вміють все те ж саме, що й автономні моделі плюс:

 • надають дані по пройденому шляху за зміну, певний проміжок часу або весь час експлуатації;
 • надають інформацію про фактичну витрату палива за обраний проміжок часу;
 • допомагають оцінити манеру водіння автомобіля на основі графіка оборотів двигуна в хвилину і графіка натискання педалі газу.

<h2<GPS-трекер на фуру: як і коли використовувати ?

Маячки, які відстежують переміщення вантажного транспорту в режимі реального часу, вирішують кілька важливих завдань:

 • скорочують витрати на паливо, порівнюючи фактично споживані обсяги з даними зі звітів водія (на основі витрачених паливних талонів, чеків із АЗС);
 • мінімізують випадки нецільового використання транспортного засобу в особистих цілях та для виконання замовлень на стороні;
 • підвищують дисципліну серед водіїв та експедиторів: знаючи про те, що на фурі встановлений GPS-трекер для вантажних автомобілів, вони більш відповідально ставляться до виконання посадових обов’язків;
 • прискорюють процес доставки вантажів, навантаження та вивантаження за рахунок скорочення кількості незапланованих простоїв.

GPS-трекер для вантажівок від GPSavto: переваги

Ми відшукали найвідоміші на світовому ринку маячки для визначення місцезнаходження, протестували та вибрали найкращі, щоб рекомендувати їх своїм клієнтам. Гарантуємо, що всі пристосовані нашою компанією пристрої відповідають наведеним нижче характеристикам.

Кожен доступний у нас GPS-трекер на вантажівку відрізняється підвищеною енергоефективністю. Усі моделі працюють від 24 В та мають захист від перенапруги 100 В.

Маячки мають малі габарити та невелику вагу (яку ви можете побачити на фото пристроїв). Компактне виконання дозволяє надійно сховати їх у закритому просторі автомобіля – так, що без спеціального дорогого обладнання відшукати їх буде неможливо.

Пристрої укомплектовані апаратними акселерометрами, які сприяють більш економному споживанню енергії та допомагають прокладати маршрут навіть у нестандартних ситуаціях, коли тимчасово втрачено сигнал супутника (довгі тунелі, глибокі підземні паркінги).

Де купити трекер для вантажного автомобіля ?

На сайті GPSavto ви можете замовити з нашого каталогу GPS-трекер для вантажних автомобілів, що підходить під ваші запити та бюджет. В даний час у продажу представлені чотири моделі: модель_1, модель_2, модель_3 та модель_4. Кожна з них відповідає всім заявленим характеристикам, протестована нами у реальних умовах та має багато позитивних відгуків. Щоб отримати консультацію наших спеціалістів або оформити замовлення, телефонуйте за телефоном +38 (099) 182-34-35. Із задоволенням відповімо на будь-які питання та допоможемо зробити правильний вибір.