Головна » GPS ТРЕКЕРИ » GPS трекери для трактора

Відображаються усі з 3 результатів

Проведення польових робіт потребує суворого дотримання технології. Нехтування нормами, відхилення від маршруту, нецільове використання сільськогосподарської техніки — все це може призвести як до прямих, так і до непрямих збитків фермера чи компанії, яка здає цю техніку в оренду. Щоб уникнути безлічі потенційних проблем під час орання полів, посіву та збирання врожаю, ми пропонуємо використовувати сучасний GPS-трекер для трактора.

Коли буде корисний трекер для трактора ?

Якщо ви власник трактора і використовуєте його для роботи на полі, ви зацікавлені в тому, щоб трактористи відповідально виконували свою роботу:

  • вчасно виїжджали на поле і не закінчували зміну раніше встановленого часу;
  • не робили занадто тривалих стоянок на полі або за його межами без вагомих причин;
  • не використовували сільгосптехніку для виконання замовлень на стороні потай від вас;
  • дотримувалися оптимального швидкісного режиму, що впливає на витрату пального, глибину орання, якість посіву або обробки культур;
  • обробляли задану площу поля в обумовлені терміни.

GPS-трекер для трактора дозволяє вести суворий облік площі, яку обробив трактор, робити на основі цього нарахування заробітної плати, а також унеможливити нецільове використання сільськогосподарської техніки та контролювати точність дотримання технології виконання польових робіт. В останньому випадку оцінюється швидкість, відстань між рядами, кількість оброблених гектарів.

Якщо здаєте трактор в оренду, то напевно плануєте отримувати справедливу матеріальну винагороду. Використання спеціального маячка дозволить відстежити точний час, проведений за виконанням польових робіт, виключити його використання за межами певної геозони (допустимий периметр можна окреслити на електронній карті), а також здачу сільгосптехніки в суборенду, якщо це не було обумовлено в договорі.

Незалежно від того, чи використовуєте ви сільгосптехніку на своїх полях або здаєте в оренду, вам необхідно захистити її від угону. GPS-трекер на трактор вирішує і цю проблему — дозволяє будь-якої миті знати про те, де знаходиться техніка, з якою швидкістю і куди пересувається, відстежуючи її переміщення на карті в режимі реального часу. Це можливо, оскільки маячок постійно приймає сигнали з супутника з поточними координатами, а потім надсилає їх на хмарний сервер. Звідти їх легко отримати через спеціальний онлайн-сервіс відстеження мобільного пристрою або персонального комп’ютера.

GPS-трекер на трактор: основні вимоги

Ми вибрали трекери для нашого інтернет-магазину на основі кількох важливих критеріїв. Це має бути компактний і надійний пристрій, здатний безперервно приймати з супутників і передавати дані на хмарний сервер. Серед інших значущих характеристик – наявність апаратного (!) акселерометра та ряду додаткових датчиків, а також можливість підключення до бортового комп’ютера без порушення цілісності проводів.

На одній характеристиці зупинимося докладніше – це струм, який споживає GPS-трекер для трактора. Абсолютно підключені пристрої – смартфони, магнітоли, реєстратори, вентилятори, спеціальні датчики – потребують постійного живлення під час стоянки та в процесі активного переміщення. Чим вище їх запити, тим швидше буде розряджатися акумулятор трактора, а це вкрай небажано. Ми ж пропонуємо маячки, які споживають під час зупинки не більше 30 мА (в ідеалі – 5-15 мА), під час руху – до 80 мА, на пікових значеннях – до 120 мА. У більшості представлених на ринку альтернатив струми споживання в рази вищі: 60–120 мА під час стоянки та 180–360 мА під час руху. Ми завжди дотримуємося високих стандартів і не порушуємо їх, навіть якщо з’являється можливість постачати дешевші варіанти, але з великим струмом споживання.

Як купити трекер на трактор ?

В інтернет-магазині GPSavto ви можете замовити будь-який з трьох найкращих на ринку трекерів для відстеження переміщення трактора: модель_1, модель_2 або модель_3. Всі пристрої, представлені в нашому каталозі, пройшли суворий відбір, були неодноразово протестовані в реальних умовах і мають багато позитивних відгуків. Ви можете зупинити вибір на будь-якій моделі GPS-трекера для трактора – кожна з них відповідає всім вищепереліченим вимогам і відмінно зарекомендувала себе в роботі на сільськогосподарських угіддях.

Щоб дізнатися більше про трекери, доступні у продажу, отримати консультацію з експлуатації пристроїв у нашого спеціаліста або зробити замовлення, наберіть номер +38 (099) 182-34-35.