Створення безпечних умов життя дитини — обов’язок його батьків. Сьогодні вони мають можливість контролювати переміщення дітей з допомогою спеціальних пристроїв, які використовують системи супутникового стеження. Вони зручні, доступні та з високою точністю передають інформацію про місцезнаходження дитини в режимі реального часу.

Коли буде корисним GPS-моніторинг дітей?

Історія з відстеженням переміщення підтверджує, що знання не просто сила, але також спокій і впевненість у безпеці дитини. Крім того, якщо він відхилився від звичного маршруту або вийшов за межі певної геозони, ви зможете оперативно відреагувати і негайно вдатися до активних дій.

Батькам новонароджених дітей складно перестати турбуватися, і GPS-трекер — саме той пристрій (поряд з радіонянею та ще декількома гаджетами), який допоможе контролювати ситуацію на прогулянці чи багатолюдних місцях. Достатньо покласти маленький маячок у візок, і ви завжди знатимете, де знаходиться дитина.

Батькам дітей дитсадкового віку та школярів ми рекомендуємо використовувати GPS-стеження за дитиною у таких ситуаціях:

 • ви переживаєте, що активне маля загубиться на вулиці;
 • вас турбують повідомлення в ЗМІ про зниклих дітей;
 • дитина часто переміщатиметься у таксі без дорослих;
 • до школи та на гуртки дитину відвозитиме новий водій;
 • дитина часто втрачає/забуває телефон, і ви не можете оперативно з ним зв’язатися;
 • ви хочете проконтролювати дитину, яка вирушила з класом на екскурсію;
 • малюк пішов у дитячий садок, і вам необхідно знати, що він не залишає його стін;
 • є потреба проконтролювати час приходу та повернення дитини зі школи без дорослих.

Завдяки маленьким розмірам GPS-трекер можна легко сховати в шкільному або прогулянковому рюкзаку, прикріпити до велосипеда або просто покласти в кишеню одягу. Відмінно, якщо підлітки усвідомлюють, наскільки важлива їхня безпека і самі не забувають захопити маячок, виходячи з дому.

Як працює GPS-стеження за дітьми?

Невеликі, але функціональні пристрої стеження у реальному часі з високою частотою передають інформацію з поточними координатами на сервер, що у Європі. Звідти користувачі (в даному випадку батьки) отримують її у зручному форматі, як маршрут переміщення дитини картою. Переглядати цю інформацію можна як у реальному часі, так і звертатися до архівних даних — шляху, зробленого вчора, минулого тижня або минулого місяця. Для доступу до цієї інформації достатньо авторизуватися на сторінці сервісу відстеження з пристрою, що має вихід в інтернет.

Переваги GPS-трекерів для моніторингу дітей від GPSavto

 • Будують маршрут переміщення дитини на карті в режимі реального часу, надсилаючи дані на сервер із частотою від 1 до 30 разів впродовж 30 секунд. Цей параметр можна настроїти індивідуально.
 • Повністю автономні, здатні багато днів поспіль працювати на одному заряді акумулятора завдяки його високій ємності. Ми пропонуємо моделі з батареями на 2500 мА∙год та вище.
 • Компактні та мало важать (близько 60 г). Пристрої GPS-стеження за дітьми можна покласти в коляску з новонародженим або в рюкзак старшої дитини, надійно сховавши датчик від сторонніх очей.
 • Оснащені апаратним акселерометром, який забезпечує максимальну точність визначення геоположення дитини. Ми принципово не продаємо GPS-трекери з програмними акселерометрами та гіроскопами через їх похибки.
 • Ідуть у комплекті зі спеціалізованим програмним забезпеченням, яке можна гнучко налаштувати під конкретні сценарії використання маячка.
 • Безпечні для GPS-моніторингу дітей при тривалому використанні: не створюють шкідливого випромінювання, не містять дрібних та гострих деталей.
 • Не передають інформацію третім особам. Ми захищаємо конфіденційні відомості про наших клієнтів та декларуємо це у договорі.
 • Можна налаштовувати надсилання оповіщень при спрацюванні різних сценаріїв, наприклад, якщо дитина вийде за межі безпечного (попередньо заданого вами) периметра.
 • Дозволяють відстежувати переміщення людини з будь-якої точки земної кулі через інтернет. Достатньо зайти через браузер та ввести дані для авторизації у системі.

Подаруйте дітям безпечне та безтурботне дитинство, а ми допоможемо вам у цьому: підберемо оптимальний за характеристиками GPS-трекер, який завжди буде з дитиною. Ви скоро переконаєтеся в тому, що GPS-стеження за дитиною позбавляє постійного почуття тривоги і дозволяє спокійніше ставитися до перших самостійних прогулянок дитини.