Головна » GPS ТРЕКЕРИ » GPS трекери для людей » GPS трекери для людей похилого віку

Відображаються усі з 4 результатів

Люди похилого віку іноді забувають, де живуть, куди прямують і як їх звати. Якщо у людини з’явилися провали в пам’яті, проблеми з комунікацією або орієнтацією у просторі, допомогти у відстеженні його переміщення зможе GPS-трекер для людей похилого віку.

GPS-маячок для людей похилого віку: як і навіщо використовувати?

Людей, які схильні до забудькуватості, часто обмежують у самостійному переміщенні за межами будинку. Це популярний вихід, але не найкращий. Ми рекомендуємо впливати більш м’яко і навіть непомітно для людини похилого віку, не обмежуючи її в пересуванні. Достатньо придбати надійний GPS-трекер для людей похилого віку, щоб вирішити відразу два завдання: знизити рівень тривожності у себе і зробити безпечнішим переміщення поза домом близької людини.

Втрата пам’яті через вік або симптоми ранньої деменції — не весь список приводів почати використовувати спеціальний GPS-маячок. Інші захворювання також супроводжуються тимчасовими проблемами, коли людина втрачає здатність запам’ятовувати інформацію або орієнтуватися у просторі, але потім може повернутися до свого звичного стану. Наприклад, родичі часто замовляють маячок для людей похилого віку, які нещодавно перенесли інсульт або отримали контузію від вибухової хвилі, перебуваючи в зоні військових дій. Якщо покупка буде для захисника нашої країни, обов’язково повідомте про це, і ми зробимо знижку 10%.

GPS-трекер для літніх людей: рекомендації щодо носіння

У випадку з людиною похилого віку, яка страждає на провали пам’яті, приховане стеження повністю виправдане і не є протизаконним. На практиці багато родичів роблять спробу повідомити про необхідність носіння маячка літнім батькам, бабусям і дідусям, проте це не приносить бажаного результату. Ті забувають покласти трекер у кишеню або, навпаки, випадково його там виявляють та викидають, бо не пам’ятають про його призначення.

Який вихід із ситуації ми пропонуємо ? Детально розповісти про необхідність носити GPS-трекер для людей похилого віку, регулярно нагадувати про нього, але перестрахуватися і постаратися розмістити його непомітно на одязі близької людини. Для цієї мети підходять приховані кишені на гудзиках або блискавці — тож ймовірність того, що маячок випаде при необережному русі, мінімальна. При цьому GPS-трекер для людей похилого віку не є джерелом шкідливих випромінювань і не становить загрози навіть у тому випадку, якщо носити його максимально близько до тіла.

Чому варто вибрати трекер для людей похилого віку від GPSavto?

Ми приділяємо велику увагу якості продукції, яка потрапляє до нашого каталогу, і відбираємо тільки найкращі з доступних на ринку моделей.

Будьте впевнені, що всі трекери для людей похилого віку від GPSavto:

  • Стабільно працюють у будь-яких умовах незалежно від погоди, розміщення (у тому числі під одягом, у сумці, кишені тощо) та інших зовнішніх факторів. Дані про моніторинг доступні в режимі реального часу будь-якої миті.
  • Мають великий запас автономності. Пристрої працюють на одному заряді багато днів поспіль. Вся справа в ємному штатному акумуляторі (від 2500 мА∙год) і частоті відправлення запитів з координатами, що гнучко налаштовується.
  • Легкі та компактні. При вазі до 100 г схожі на сірникову коробку. Пристрій таких розмірів легко розмістити в прихованій кишені або покласти в сумку (це не так надійно, тому що сумку людина похилого віку теж може втратити).
  • Укомплектовані за останнім словом техніки. В середині знаходиться апаратний акселерометр, надійніший і точніший, ніж програмні аналоги. Використовуються високопродуктивні модеми з підтримкою мереж 4G, всілякі датчики.
  • Не передають інформацію третім особам. Ви можете не перейматися тим, що маршрут руху близької людини, яка носить із собою GPS-трекер для літніх, дізнається хтось сторонній. Цей момент ми фіксуємо у договорі із клієнтом.
  • Гнучко настроювані. Ви можете окреслити на карті будь-яких розмірів та форм геозону, при виході за межі якої на смартфон або електронну пошту миттєво надходитиме відповідне оповіщення.

Як купити трекер для людей похилого віку?

В інтернет-магазині GPSavto можна замовити одну з двох моделей трекерів на вибір: модель_1 або модель_2. Обидві пройшли суворий контроль якості та були відібрані для каталогу на основі специфікацій виробника, результатів тестування та реальних відгуків.

Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальне з доступних у продажу пристроїв під ваші запити та бюджет, проконсультують з особливостей експлуатації та дадуть відповіді на питання, що виникнуть у процесі. Ми реагуємо на звернення клієнтів настільки швидко, наскільки це можливо, а сервіс відстеження переміщення стабільно працює в режимі 24/7/365. Більше деталей – за телефоном +38 (099) 182-34-35.