Головна » GPS ТРЕКЕРИ » GPS трекери для електросамокатів

Відображаються усі з 4 результатів

Наскільки виправдано використовувати GPS-трекер для електросамокату ? Багато хто вже звикли до встановлених в автомобілях GPS-маячків, але на персональних самокатах з електричним приводом вони досі зустрічаються нечасто. Сподіваємося, ситуація незабаром зміниться, адже вигоди від використання цих пристроїв сильно переважають витрати на їхню покупку. Принаймні сьогодні на вулиці можна зустріти вже не тільки електросамокат з GPS, а й електроскутер, моноколесо і гіроборд.

Яку ще користь може принести встановлений на самокат GPS-маячок:

  • контроль переміщення на карті електросамоката, який здається в оренду;
  • точне визначення часу та геолокації в будь-який момент шляху;
  • моніторинг дій неповнолітньої дитини, яка їздить на електросамокаті;
  • оцінка швидкості пересування на різних ділянках шляху;
  • підрахунок сумарного часу, проведеного в дорозі;
  • «малювання» на карті під час поїздок на електросамокаті (в розважальних цілях).

Якщо ви опинилися в незнайомій місцевості, GPS-трекер для електросамоката також допоможе. Переглядайте пересування на карті та орієнтуйтесь на великі об’єкти, які можуть бути орієнтирами: школи, торгові центри, відділення поліції та ін.

Ефект від встановлення GPS-трекера на електросамокат

Персональний електротранспорт став популярним завдяки маневреності, швидкості переміщення, простоті керування та доступності. І ті ж характеристики приваблюють зловмисників, адже викрасти його на перший погляд просто.

Достатньо підібрати підходящий GPS-трекер для електросамоката, купити та встановити його, щоб надійно захистити свій транспорт від угону. Крім маячка, рекомендуємо забезпечувати безпеку персонального електротранспорту іншими способами – використовувати спеціальні замки або систему сигналізації, яка активується через мобільні пристрої.

Як працює електросамокат з GPS?

Поки електросамокат переміщується у звичному режимі, маячок з певною частотою, яка задається в налаштуваннях, приймає сигнали із супутників, а ті відправляють точні GPS-координати, необхідні для прокладання маршруту в режимі реального часу (завдяки високошвидкісному модему за допомогою 4G координати практично миттєво відправляються на сервер у Європі).

Користувач, авторизований у сервісі моніторингу, може отримати доступ до онлайн-карти з прокладеним маршрутом і керувати отриманою інформацією зручним для нього способом — через смартфон або комп’ютер. Встановлювати спеціальне програмне забезпечення не потрібно — дані доступні у браузері відразу після авторизації. Можна переглянути шлях, кількість зупинок, швидкісний режим і навіть дізнатися про можливі спроби угону.

Який GPS-трекер для самоката купити?

У різноманітності доступних на ринку моделей легко загубитися, адже більшість з них виглядають придатними для використання на електросамокатах. Дійсно, функціональності більшості моделей буде достатньо для цього завдання, проте ми рекомендуємо звернути увагу на ще три особливості GPS-трекера:

  • Захист від попадання вологи. Герметичний, захищений від проникнення води, корпус дозволить використовувати трекер для електросамоката в будь-яку погоду, у тому числі під час сильного дощу. Але навіть у суху погоду на трекер можуть потрапити випадкові краплі води або бризки з-під коліс автомобіля, що проїжджає повз.
  • Вага та габарити. Корпус електросамоката не передбачає встановлення сторонніх пристроїв, тому чим менші розміри та вага, тим простіше буде закріпити GPS-трекер для електросамоката так, щоб він не заважав під час руху і завдяки мініатюрним розмірам залишався якомога непомітнішим для оточуючих.
  • Надійне кріплення. Ідеально підходять моделі з магнітним кріпленням, які фіксуються на будь-якій металевій поверхні. Чим сильніший магніт, тим менше шансів, що маячок загубиться під час швидкої їзди на самокаті з електромотором.

Як замовити трекер для електросамоката?

У каталозі інтернет-магазину представлено чотири моделі трекерів: на магнітах (2300mAh), на магнітах/шайба (5000mAh), автономний GPS трекер (2600 mAh), автономний GPS трекер (5000 mAh). Зверніться до наших менеджерів – вони допоможуть зробити правильний вибір з урахуванням ваших потреб та бюджету, проконсультують щодо особливостей встановлення та використання маячка. Щоб купити будь-яку з доступних у продажу моделей, оформіть замовлення на сайті або зателефонуйте за номером +38 (099) 182-34-35.