Компанія GPSavto пропонує комплексне рішення для моніторингу автомобільного транспорту, сільгосптехніки, вантажів, людей, тварин та інших об’єктів. Ми не просто продаємо трекери для відстеження їхнього переміщення, а надаємо сучасний сервіс, який працює в режимі 24/7 та доступний з будь-якої точки світу за наявності доступу до інтернету.

Як працює наша програма для GPS-моніторингу ?

Кожен трекер запрограмований на певну частоту надсилання поточних координат об’єкта. Залежно від налаштувань це може відбуватися як щомиті, так і до 1 разу на 30 секунд. Для порівняння: автономні маячки конкурентів відправляють дані в середньому раз на 3–10 хвилин, що не дозволяє забезпечувати необхідну в більшості ситуацій точність відстеження.

Отримані з супутникових навігаційних систем координати відправляються на сервер, який знаходиться в Європі (Німеччина). Безпроблемна доставка координат можлива завдяки тому, що ми використовуємо лише трекери з надійними модемами, які підтримують стандарт мережі 4G.

Програма GPS-моніторингу дозволяє бачити переміщення об’єкта, що відстежується, на карті в режимі реального часу. А для стаціонарних GPS-трекерів доступні додаткові інструменти: побудова звітів, оцінка манери їзди водія, витрата палива та багато іншого.

Ви можете підключати до системи моніторингу будь-яку кількість об’єктів, вибираючи їх у меню програми в міру потреби або показуючи комплексно.

На карті для відображення доступна така інформація:

 • назва об’єкта (задається користувачем);
 • час початку / закінчення руху;
 • актуальна швидкість переміщення;
 • витрати палива та вартість (якщо задана ціна);
 • тривалість роботи двигуна
 • користувацькі геозони та інша інформація.

У будь-який момент програма GPS-моніторингу покаже історію переміщень за вибраний проміжок часу впродовж останнього року. Ви можете контролювати швидкість руху на вибраних ділянках шляху та заміряти оброблену площу (актуально для сільськогосподарської техніки). Є можливість налаштувати оповіщення для різних подій: коли транспортний засіб почав рух або зупинився, було натиснуто кнопку SOS, зафіксовано відхилення від маршруту тощо.

Програми GPS-моніторингу для ПК та смартфонів

Програмне забезпечення для моніторингу розроблено у двох варіантах:

 • сайт для персональних комп’ютерів та ноутбуків: gpsavto.net;
 • сайт для мобільних пристроїв (смартфонів та планшетів): gpsavto.net/mobile.

У браузері достатньо перейти за посиланням та переглянути можливості системи без додаткової авторизації. Рекомендуємо ознайомитися з доступними налаштуваннями та інструментами побудови звітів – вони можуть стати джерелом цінної інформації для вашого бізнесу.

Мобільна версія програми для GPS-моніторингу адаптована під керування з тачскріна і містить мінімум графічних елементів. Завдяки цьому вас нічого не відволікатиме від основних функціональних елементів програми та ще більше спростить роботу при використанні повільного мобільного інтернету.

Переваги ПЗ для GPS-моніторингу від GPSavto

 • Власна розробка, яка враховує реальні потреби клієнтів і не перевантажена надмірними функціями, що рідко використовуються.
 • Збереження даних про моніторинг – всі сервери, на яких працює програма для GPS-моніторингу, розміщені в Європі. Вони надійно захищені не лише від крадіжки та несанкціонованого доступу третіх осіб, а й від фізичного знищення внаслідок воєнних дій в Україні.
 • Безперервну роботу сервісу забезпечує комплекс інженерних рішень із зарезервованими системами життєзабезпечення дата-центру. Це складно реалізувати в Україні, де є велика небезпека пошкодження об’єктів критичної інфраструктури.
 • Простий і зрозумілий інтерфейс, який непідготовлена людина може освоїти впродовж кількох хвилин.
 • Вся інформація – онлайн, у двох кліках миші. Ви отримуватимете доступ до необхідних даних в той самий момент, у будь-який час дня та ночі.

Наше програмне забезпечення для GPS-моніторингу надасть вам зручний, швидкий та безпроблемний доступ до даних про переміщення об’єкта, що відстежується, в режимі реального часу. Виключено форс-мажори, пов’язані з втратою даних або відключенням електропостачання. Ми вибрали таке обладнання, яке впевнено тримає зв’язок із супутниками, не зависає та безперебійно передає поточні координати на сервер завдяки високоякісному модему.

Щоб дізнатися більше про використання та налаштування програмного забезпечення для відстеження, звертайтесь до наших спеціалістів та отримуйте детальну консультацію за телефоном +38 (095) 287-62-62.