Головна » GPS ТРЕКЕРИ » Персональні GPS трекери

Відображаються усі з 4 результатів

Носимий персональний GPS трекер добре зарекомендував себе для особистого та комерційного використання. Це компактний, простий у використанні та функціональний пристрій, який дозволяє з високою точністю визначати місцезнаходження людини з будь-якої точки світу за наявності інтернету.

Як використовувати персональний трекер GPS у бізнес-цілях

Трекер від GPSavto допомагає відстежувати дії співробітників компанії, зокрема, які працюють на виїзді.

Керівник компанії, яка надає послуги на виїзді, може встановити контроль за працівниками в робочий час. Трекер дозволить будь-якої миті перевірити інформацію, надану підлеглими: які об’єкти ті відвідали і скільки часу там провели.

У кур’єрських службах персональний трекер дозволить коригувати маршрути кур’єрів у незнайомій місцевості. Це важливо, якщо необхідно оперативно доставити їжу, що швидко псується, квіти, медпрепарати та інші товари.

Важливі для компанії документи, коштовності, великі суми грошей та інші матеріальні цінності також можна відстежувати на шляху проходження від відправника до одержувача за допомогою трекера — особливо, якщо доставкою займаються сторонні особи або кур’єрські служби.

Як використовувати персональний GPS трекер в особистих цілях

Носіння трекера в першу чергу допоможе зробити безпечнішим переміщення дітей та людей похилого віку. Наприклад, батьки можуть покласти маячок у коляску або прямо в конверт із новонародженим, щоб швидко знайти його у разі викрадення. Також можна купити та прикріпити пристрій всередині рюкзака, щоб контролювати шлях до школи/зі школи дітей або перші самостійні прогулянки підлітків.

Персональні GPS трекери допоможуть з моніторингом переміщення людей похилого віку. Пристрій зможе визначити місце розташування людини похилого віку, якщо та через різке погіршення здоров’я не зможе дістатися додому самостійно.

Аналогічна ситуація може статися з людиною, яка страждає на порушення пам’яті або ментальним розладом. Найчастіше це люди похилого віку з деменцією, військові після контузії, особи з психіатричними діагнозами. Індивідуальний трекер дозволить визначити місцезнаходження, якщо вони заблукали та забули дорогу додому.

Прихильники здорового способу життя можуть використовувати пристрій для підрахунку пройденої відстані. Іноді їм цікавий не тільки виконаний пішки або бігом шлях, але й малюнок маршруту на карті.

Персональний GPS-маячок: особливості

Моделі, призначені для особистого використання, такі ж надійні та зручні у використанні, як професійні. Нижче перераховані ті властивості, які особливо важливі при індивідуальному застосуванні.

  • Компактні розміри. Пристрій важить 60 г і вміщається в долоні, що дозволяє носити його в сумці або кишенях одягу.
  • Простий старт роботи. Достатньо купити персональний GPS трекер і одразу почати ним користуватися. Для цього не потрібні спеціальні знання чи навички.
  • Мінімальне обслуговування. Необхідно лише регулярно заряджати акумулятор. GPS трекер для людей[СС1] сумісний з більшістю кабелів від мобільних телефонів (має роз’єм miniUSB).
  • Цілодобова робота. Сервіс відстеження місцезнаходження працює у режимі 24/7/365.
  • Захист персональної інформації. У договорі зафіксовано гарантію нерозголошення даних користувача впродовж п’яти років з моменту підписання контракту на обслуговування
  • Точність відстеження.В середньому похибка в оцінці координат об’єкта відстеження не перевищує 2,5 м. Точність зростає, якщо портативний трекер часто обмінюється інформацією із сервером (від щомиті до 1 разу на 30 секунд).
  • Автономність.Заряджений на 100% акумулятор забезпечує безперервну роботу пристрою впродовж кількох діб. Точний час залежить від частоти, з якою він передаватиме на сервер дані про місцезнаходження об’єкта моніторингу.
  • Захист від вологи. Трекер у вологозахищеному корпусі продовжить працювати, навіть якщо на нього потрапить незначна кількість води (наприклад, краплі дощу).

Персональний GPS маяк: як почати користуватися

Відстежувати пересування співробітників, дітей та літніх родичів можна з будь-якої точки світу з будь-якого пристрою, що має вихід в інтернет. Для цього необхідно купити трекер, встановити спеціальну програму на смартфон або відкрити веб-сайт, а потім ввести логін та пароль для авторизації.

Фахівці компанії GPSavto запропонують каталог моделей і допоможуть зробити вибір підходящого під ваші завдання маячка. Замовити GPS-трекер персональний можна у нашому відділі продажу за телефоном +38 (099) 182-34-35. Доставка безкоштовна в межах України.

Запитання та відповіді

Що таке персональний gps трекер?

Персональний трекер – невеликий пристрій розміром трохи більше сірникової коробки. Він розміщується в об’єкті, що відстежується, і передає свої координати в систему моніторингу, в якій можна подивитися повний маршрут пересування за будь-який період часу.

Для чого можна використовувати персональний gps трекер?

Персональний трекер використовують для відстеження різних об’єктів. Розміщений у вантажі трекер допомагає власнику бути в курсі, де знаходиться його майно. Трекер в автомобілі допомагає відстежувати повний маршрут поїздки та припиняти незаконні підробітки найманих водіїв.

Як працює персональний gps трекер?

Персональний трекер передає свої координати на сервер системи моніторингу, з яких система будує повний шлях переміщення та відображає його для перегляду власника.

Скільки коштує персональний gps трекер?

Вартість персонального трекера складається із ціни самого трекера та абонентського обслуговування за використання системи супутникового моніторингу. Точну вартість можна дізнатися на сторінці «Вартість».