Головна » GPS ТРЕКЕРИ » GPS трекери для тварин » GPS трекери для корів

Відображаються усі з 4 результатів

Системи моніторингу переміщення об’єктів проникли у всі сфери життя та виробництва. Не стало винятком і сільське господарство: власники ферм та приватні власники худоби все частіше використовують спеціальні трекери для відстеження тварин. Найбільшою популярністю користується GPS-маячок для корів.

Навіщо потрібний трекер для корови та іншої худоби?

Невеликі маячки дозволяють відстежувати переміщення не тільки корів, а й іншої великої та дрібної рогатої худоби. У каталозі інтернет-магазину GPSavto можна купити моделі, які підходять для овець, кіз, коней, зубрів. Ці компактні пристрої дозволяють убезпечити тварину, яка знаходиться на пасовищі, дорогою на нього або додому. Дуже часто під час посушливої погоди або початку осені, коли спостерігається дефіцит свіжої зеленої трави, тварини вимушено проходять великі відстані в пошуках їжі. У процесі вони можуть легко зникнути з поля зору або відстати від стада, побачивши вдалині багато зелені.

Другий популярний сценарій, за якого буде корисний GPS-трекер для корів, — захист від крадіжки. Якщо існує небезпека розкрадання корів із ферми, де ви займаєтеся розведенням рідкісних порід корів, маячок стане вашим головним помічником у пошуках. При цьому відстежувати переміщення тварини ви будете в режимі реального часу – траєкторія його шляху прокладається на карті завдяки отриманим із супутників даним.

Насправді визначити місце розташування по електронній карті непросто, якщо корів випасають на великих пасовищах. Однак вихід є: ви можете отримати точні GPS-координати та вбити їх у автомобільний навігатор, щоб швидко виїхати в ту частину поля, де знаходиться тварина. Як мінімум, ви значно звузите радіус та прискорите пошуки.

GPS-трекер для корови: особливості використання

Для відстеження переміщення корів та іншої великої рогатої худоби використовуються лише автономні моделі трекерів. Це компактні пристрої вагою від 97 г, які можна легко закріпити на нашийнику.

Якщо ви плануєте використовувати GPS-маячок для корів як протиугінний засіб, рекомендуємо звернути увагу на мініатюрні вироби. Зловмисник не помітить маячок при поверхневому огляді. До того ж злодій може знати про існування спеціальних пристосувань для відстеження худоби під час випасу.

Хочете відстежувати тварин, які можуть легко заблукати, відстати від стада чи втекти з ферми ? Тоді обмежень на розміри, які має GPS-трекер для корів, немає – підійде будь-яка модель, яка влаштує вас за співвідношенням характеристик та ціни. Для великої кількості копитних має сенс купити один-два пристрої для відстеження, щоб прикріпити їх на нашийники тварин, які ведуть за собою стадо/отару.

Зважайте на те, що кожен трекер для корови має індивідуальні параметри автономної роботи, але не менше 2500 мА∙год — лише такі пристрої проходять наш суворий відбір. Не завжди потрібен маячок із максимальною ємністю акумулятора: багато залежить від тварин і того, як швидко вони пересуваються. Якщо це тихохідна тварина на зразок зубра, немає сенсу відправляти координати на сервер раз на кілька секунд. Цілком достатньо налаштувати цей параметр на частоту один раз на десять, а то й у 30 хвилин. Тобто ви зможете продовжити термін роботи GPS-маячка для корів на одному заряді до кількох місяців або заощадити на старті та спочатку придбати модель з більш скромними характеристиками штатного акумулятора.

Де придбати GPS-трекер для корови?

Якщо ви оцінили можливості GPS-трекера для корів, можна купити його в інтернет-магазині GPSavto. Зараз у продажу є такі моделі: автономний GPS трекер (2600 mAh), автономний GPS трекер (5000 mAh), автономний міні GPS трекер (800 mAh), міні GPS трекер з кріпленням на ремінь (800 mAh) .

Наші GPS-маячки для корів:

  • компактні, легкі та ергономічні;
  • мають зручне кріплення;
  • прості та зрозумілі у використанні без спеціальних навичок;
  • з високою точністю визначають поточні координати;
  • стабільно працюють у будь-яку погоду;
  • мають відмінні показники автономності;
  • відстежують місце розташування в реальному часі в режимі 24/7/365.

Наші фахівці допоможуть визначитися з вибором відповідного GPS-трекера для корів та проконсультують щодо особливостей їх використання. Достатньо сучасного смартфона чи комп’ютера, щоб відстежувати переміщення мешканців ферми. Доставка маячків у межах України здійснюється безкоштовно. Замовити GPS-трекер та отримати відповіді на всі питання можна за телефоном +38 (099) 182-34-35.