Головна » GPS ТРЕКЕРИ » Міні GPS-трекери

Відображаються усі з 5 результатів

Серед пристроїв для відстеження розташування розміри та вага стабільно знаходяться у ТОП-5 ключових характеристик. Чим менший маячок, тим складніше його виявити, а це дуже важливо в ряді ситуацій, наприклад, якщо він використовується як додатковий захист проти викрадення автомобіля. Завдяки цьому міні GPS-трекер стабільно викликає інтерес у покупців і залишається одним із лідерів продажу.

Маленький GPS-трекер: переваги

Компактні розміри не впливають на функціональність та надійність пристрою для відстеження руху автомобільного транспорту та інших об’єктів, вибраних для спостереження. Якщо GPS-маяк мініатюрний, це спростить приховану установку і дозволить довго залишатися непоміченим.

Для особистого чи корпоративного автомобіля це додатковий фактор, який ускладнить виконання задуму зловмисника. Якщо той не помітив трекер під час візуального огляду та не використовує дороге обладнання для перехоплення сигналу, знайти міні GPS-трекер буде проблематично. Такий пристрій у повному обсязі виконає своє завдання — дасть змогу відстежити по карті поточні координати автомобіля та повідомить їх до правоохоронних органів, які займуться перехопленням. Також у нас є трекер, який не можна знайти навіть дорогими пошуковими пристроями.

Якщо пристрій встановлюють у корпоративний автомобіль для контролю співробітників або в сільгосптехніку під здачу в оренду, міні GPS-маяк також матиме перевагу перед аналогом трохи більших розмірів. Невеликий трекер буде важко виявити, хоча цілі пошуку будуть іншими.Так, фактичні власники зобов’язані повідомляти співробітників або орендарів про моніторинг транспорту, але реальне місце встановлення трекера можуть не вказувати. Несумлінний співробітник чи орендар не зможе заглушити або тимчасово відключити майже невидимий міні GPS-трекер, щоб приховати нецільове використання транспортного засобу.

Мініатюрний GPS-маячок: види та особливості

Міні-пристрої, призначені для прихованої установки, бувають автономними та стаціонарними (вони вбудовуються). Перші живляться від вбудованого акумулятора, а їх монтаж займає рівно одну секунду – цього достатньо, щоб прикріпити маячок до будь-якої металевої поверхні. Стаціонарний GPS міні-маячок підключається до проводки автомобіля та живиться від його акумулятора, але збирає більше важливих даних.

Переваги компактних автономних GPS-трекерів

Зупинимося докладніше на автономних моделях, якими цікавляться покупці інтернет-магазину GPSavto. Ми ретельно відбираємо пристрої від провідних світових брендів, щоб пропонувати вам надійні та функціональні рішення професійного рівня.

Ось, за якими характеристиками ми вибираємо GPS-трекер міні для подальшого продажу:

  • Оснащений апаратним акселерометром. Це підвищує вартість пристрою, але робить його більш економічним щодо енергоспоживання. Такий трекер запитує у супутника і відправляє на сервер поточні координати тільки у транспортного засобу, що рухається, а не із заданою періодичністю, як це робить програмний (такий міні GPS-трекер нераціонально витрачає заряд акумулятора і заряджати його доводиться частіше).
  • Укомплектовані сучасним набором датчиків. Вони використовуються для визначення температури та керування роботою акумулятора. А датчик інерції дозволяє продовжувати відстеження маршруту навіть якщо GPS-трекер міні тимчасово втрачає сигнал із супутників, коли автомобіль заїжджає в металевий ангар або довгий тунель.
  • Підтримує передачу даних у мережах стандарту 4G. Це забезпечує більш стабільний зв’язок та гарантує швидку доставку отриманих із супутника координат на сервер, звідки їх зчитує фірмовий додаток GPSavto. На основі даних міні GPS-трекер будує маршрут переміщення об’єкта в режимі реального часу. Якщо менше часу потрібно пересилати дані, скорочується час між моментом, коли автомобіль проїхав певну точку на місцевості, і тим, коли цю точку відзначила на карті система.

Як купити міні-трекер GPS?

У каталозі інтернет-магазину GPSavto асортименти компактних маячків, призначених для прихованої установки, представлений двома моделями: модель 1 і модель 2. Обидва трекери завжди є в наявності з достатнім запасом – ви можете відразу замовити будь-який з них або дізнатися, які інші пристрої, відповідні вашим потребам, представлені у продажу. Зробити оптимальний вибір вам допоможуть наші спеціалісти.

Запитання та відповіді

Що таке міні gps трекер?

Міні трекер – це пристрій gps стеження, що характеризується компактнішими розмірами в порівнянні зі звичайним. При цьому розміри не впливають на якість та точність роботи.

Як працює міні gps трекер?

Трекер отримує свої координати від системи супутникової навігації gps та передає їх на сервер моніторингу. З отриманих даних система супутникового стеження складає повноцінний маршрут руху та відображає його для перегляду.

Як встановлюють міні gps трекер?

Персональні міні трекери розміщуються в будь-якому зручному місці об’єкта, що відстежується. Стаціонарні живляться від електромережі транспортного засобу, тому найчастіше їх встановлюють серед електропроводки.

Куди можна встановити міні gps трекер?

Міні трекер можна встановити в будь-яке місце. Персональний не вимагає зовнішніх джерел живлення, тому його можна покласти у зручне місце або примагнітити на сталеву поверхню. Стаціонарний найчастіше монтується серед електропроводки автомобіля в непомітному при швидкому огляді місці.