Потрібно відправити водія з цінним товаром, вести облік співробітників на виїзді чи контролювати кур’єрську доставку ? У кожному з цих сценаріїв може бути корисним GPS-моніторинг персоналу. Невеликий трекер відстежує їхнє переміщення та показує маршрут на карті в режимі реального часу, а також реагує на події на зразок виходу за межі певної геозони з відправкою сповіщень.

Коли потрібний GPS-контроль персоналу?

Для багатьох компаній використання GPS-трекерів стало обов’язковим інструментом для контролю співробітників. Вони змогли розійтися з несумлінними працівниками, запровадили гнучку оплату праці залежно від реального обсягу виконаних робіт та оптимізували витрати. Далі опишемо кілька типових ситуацій, у яких GPS-моніторинг персоналу виконуватиме заявлені завдання якнайкраще.

Логістичні компанії, які регулярно фрахтують транспортні засоби, розміщують у них автономні GPS-трекери для безперервного моніторингу: видають їх водіям під час завантаження та забирають після прибуття на розвантаження. При перевезенні низки цінних вантажів зупинки автотранспорту є неприпустимими, і цей момент прописується в угоді про надання послуг. На водія, який порушує правила, накладаються штрафні санкції.

Охоронні компанії вдаються до моніторингу своїх співробітників для формування звіту про їхні дії на об’єктах, що охороняються. Так як переміщення охоронця фіксується безперервно, можна будь-якої миті подивитися, де він знаходився в конкретний час і чи виконав всі покладені на нього завдання. Клієнт отримує доказову інформацію щодо зроблених обходів, а охоронна компанія підтверджує свою репутацію.

Компанії, що надають послуги на виїзді, ведуть облік робочого часу своїх співробітників та контролюють, як ті виконують плани. Майстри з ремонту, сервісні інженери та багато інших фахівців можуть надати докази того, що зробили необхідну роботу в повному обсязі. У деяких організаціях працівники не отримують оплату, якщо не можуть підтвердити її виконання за допомогою GPS-моніторингу персоналу.

Кур’єрські служби або окремі організації, які користуються послугами власних кур’єрів, контролюють співробітників, коли ті доставляють цінні товари (коштовності, великі суми готівки) або документи між офісами. Це ускладнює передачу таких вантажів на бік та дисциплінує персонал, виключаючи нецільове використання робочого часу.

Як працює GPS-контроль працівників?

Для відстеження та моніторингу персоналу використовуються автономні GPS-трекери. Логістичним компаніям найбільше підходять моделі з магнітним кріпленням — їх можна легко закріпити прямо в автомобілі на будь-якій магнітній поверхні. Також ці та інші маячки можна носити в кишенях одягу, сумках та рюкзаках: вони легкі (близько 60 г), компактні та не створюють шкідливого для людини випромінювання.

GPS-моніторинг персоналу виглядає так: трекер, підключаючись до супутників, отримує від них свої точні координати із заданою частотою, а потім відправляє їх на сервер. Там вони інтерпретуються у вигляді міток на карті, якими керівник компанії або інша відповідальна особа може відстежити переміщення співробітника в режимі реального часу. Крім того, можна переглядати архівну інформацію за вибрану дату.

Зверніть увагу, що таємно стежити за співробітниками заборонено законом, але це не означає, що явний моніторинг буде неефективним. Навпаки, наявність увімкненого GPS-трекера працює як стримуючий фактор, і працівники не наважуються порушувати порядок чи відходити від плану. Непомітно відключити маячок не вийде: це легко виявити.

Переваги та можливості GPS-трекерів від GPSavto

  • Сервіс відстеження працює в режимі 24/7 із будь-якої точки світу за наявності інтернету. GPS-контроль персоналу можливий через звичайний браузер на комп’ютері, так і з мобільного пристрою.
  • Використання професійних трекерів провідних світових виробників забезпечує високий рівень надійності та відмовостійкості.Ймовірність настання гарантійного випадку вкрай низька.
  • Хороша автономність – у нашому асортименті представлені моделі із вбудованими акумуляторами ємністю не менше 2500 мА∙год. Це дозволяє пристроям стабільно працювати багато днів без заряджання.
  • Апаратні акселерометри та гігрометри збільшують точність визначення координат та оптимізують витрату енергії, а якісні модеми від світових лідерів забезпечують стабільний зв’язок із сервером. Трекер не зникне з поля видимості системи GPS-моніторингу персоналу у відповідальний момент.

Конфіденційні відомості про переміщення працівників у робочий час перебувають у надійних руках: за договором ми забезпечуємо конфіденційність впродовж п’яти років після припинення його терміну дії.