Головна » GPS ТРЕКЕРИ » Персональні GPS трекери » GPS трекери для людей

Відображаються усі з 4 результатів

Сучасні GPS-пристрої для моніторингу давно використовуються не лише за своїм основним призначенням – для відстеження транспорту. Сьогодні нікого не дивує, що GPS-трекер для людей допомагає вирішувати не менш важливі завдання та поступово стає звичним інструментом моніторингу як у бізнесі, так і в побуті. Використання таких маячків асоціюється з безпекою, контролем персоналу та турботою про близьких людей.

GPS-маячок для людини: комерційне застосування

У бізнес-сегменті спеціальні маячки використовуються для контролю дій персоналу та як інструмент для збирання доказів, щоб підтвердити факт виконання певного обсягу робіт. Зазвичай це роботи на виїзді чи об’єктах, де складно чи технічно неможливо організувати постійне стеження за співробітником.

Нижче наведемо кілька прикладів того, як GPS-маяк для людини може використовуватися на виробництві та у комерційних організаціях.

 • Керівник чи менеджер контролює, наскільки точно працівники дотримуються графіка робіт на виїзді. За допомогою маячка можна дізнатися, чи справді працівник відвідував об’єкти, які вказав у звіті наприкінці зміни.
 • Диспетчер служби таксі коригує маршрут водія в незнайомій місцевості або надає корисну інформацію клієнту про те, де зараз знаходиться замовлена машина і коли вона буде в пункті призначення.
 • Представники аптек, ювелірних та інших компаній контролюють переміщення кур’єра, який доставляє цінний чи терміновий вантаж. GPS-маячок для людини в цьому випадку покаже відхилення від маршруту та тривалі незаплановані зупинки.
 • Служби доставки піци утримують великий штат кур’єрів. Кожен із них кладе маячок у рюкзак чи кишеню одягу, що дозволяє роботодавцю гарантовано виконувати свої зобов’язання перед клієнтами – доставляти замовлення впродовж певного часу. Завдяки прокладеному на електронній карті маршруту з тимчасовими мітками нескладно зрозуміти, чи справді кур’єр був сильно завантажений і не встигав з важливої причини або робив незаплановані зупинки.
 • Охоронні компанії за допомогою GPS-маячка збирають доказову базу для клієнтів. Ті можуть сумніватися, що охоронець справді робить декілька повних обходів і вимагають підтверджень. GPS-маяк для людини надасть усю необхідну фактичну інформацію.
 • GPS-трекер для людини: персональне використання

  Тут правильно говорити не про контроль, а моніторинг переміщення членів сім’ї. На що здатний трекер у цьому випадку ?

  • Відстежує маршрут неповнолітньої дитини, яка гуляє самостійно або яку відвозить до школи/на тренування/гуртки найнятий водій.
  • Фіксує час виходу до школи та зі школи, переміщення по будівлі школи. Батьки переконаються, що їхня дитина вчасно приходить до навчального закладу та перебуває там до останнього уроку.
  • Знижує рівень тривожності у батьків дорослих дочок та чоловіків, чиї дружини повертаються додому через небезпечний чи малолюдний район, часто переміщуються у темний час доби.
  • Дозволяє зробити більш безпечним пересування людей похилого віку та людей з ментальними проблемами. Люди з деменцією страждають на провали в пам’яті, через що погано орієнтуються в просторі, забувають шлях додому і можуть заблукати навіть у добре знайомому місці.

  Пам’ятайте, що в особистих та комерційних цілях використовувати GPS-маяк для стеження за людиною можна лише за її згодою. Прихований моніторинг переміщення працівників неприпустимий з погляду трудового законодавства.

  Як купити трекер для відстеження людини?

  У каталозі інтернет-магазину GPSavto ви знайдете різні пристрої для стеження за людиною: модель_1, … У продажі представлені компактні, ергономічні, високоточні прилади для регулярного, відкритого та прихованого моніторингу переміщення персоналу, людей похилого віку та дітей, які:

  • не потребують частої підзарядки: ємність акумулятора становить не менше 2500 мА∙год;
  • легко поміщаються в кишені одягу, сумки та рюкзака: важать +/- 60 г;
  • безпечні: не створюють шкідливого випромінювання під час активної роботи;
  • прості в роботі: GPS-маячок для людини готовий до використання відразу після включення;
  • працюють цілодобово: сервіс відстеження доступний в режимі 24/7/365;
  • гнучкі у налаштуванні: можна вказати індивідуальну частоту відправлення GPS-координат.

  Наші фахівці допоможуть визначитися з відповідною моделлю, проконсультують щодо особливостей її налаштування та подальшого використання — все, щоб ви змогли зробити правильний вибір та замовити саме той маячок, який буде відповідати вашим потребам та очікуванням.