Головна » GPS трекери

Відображаються усі з 8 результатів

test

Запитання та відповіді

Що показує GPS трекер?

Трекер, а точніше, система супутникового стеження показує свій повний маршрут руху. GPS-трекер в режимі реального часу кілька разів на хвилину передає поточні координати до системи супутникового моніторингу. З них вибудовується шлях переміщення трекера, який можна подивитися у зручний час та дізнатися про всі характеристики поїздки: тривалість зупинок та стоянок, швидкість на різних ділянках, місцезнаходження у заданий час тощо.

Як працює gps трекер?

GPS-трекер передає на сервер системи супутникового моніторингу свої поточні координати кілька разів на хвилину. Система моніторингу будує з них повний шлях переміщення і відображає у зручному вигляді власнику пристрою.

Куди встановлюється gps трекер?

GPS-трекер встановлюється у зручне місце всередині автомобіля, вантажу чи іншого об’єкта, який слід відстежувати. Переносний трекер завдяки компактним розмірам легко сховати у непомітному місці. Стаціонарний трекер повинен підключатися до бортової електричної мережі машини, тому і встановлюється десь серед електропроводки.

Скільки коштує gps трекер?

Ціна GPS-трекера складається із вартості самого пристрою та абонентської плати за використання системи супутникового стеження. Точну вартість ви можете дізнатись на сайті у розділі «Вартість».