Підвищити ефективність та безпеку роботи своєї компанії, оптимізувати витрати та покращити клієнтський сервіс – у цих найважливіших питаннях допоможуть системи контролю транспорту GPS. Практика підтверджує, що використання супутникового моніторингу є доцільним і актуальним як для великих, так і для невеликих підприємств, які мають власний автопарк.
Як працює моніторинг транспорту
Контроль за транспортними засобами передбачає встановлення на авто спеціального пристрою – GPS-трекера, а також використання програмного забезпечення, що дозволяє обробляти інформацію, що надходить.
Безперервне стеження здійснюється завдяки мережі глобальної навігаційної системи GNSS (Global Navigation Satellite System), що складається з наземних станцій, супутників та приймачів. Супутники, що входять до цієї мережі, постійно взаємодіють з приймаючим пристроєм, від якого отримують інформацію про пересування та поточне місцезнаходження носія.
Організувавши GPS моніторинг транспорту онлайн, керівник підприємства або власник машини в режимі реального часу знатиме:
- місцезнаходження транспортного засобу;
- напрямок руху;
- швидкість транспортного засобу, а також іншу інформацію у разі використання додаткових датчиків, серед яких датчики запалювання, рівня палива, термодатчик та ін.
Як і багато інших винаходів, технологія Global Positioning System (GPS) спочатку розроблялася та застосовувалася у військовій сфері. У 80-х роках минулого століття глобальна система позиціонування, вона ж супутникова система навігації стала загальнодоступною.
Що дає контроль транспорту: 5 причин, щоб використовувати GPS
Сучасні транспортні системи моніторингу дають можливість організувати та контролювати логістичні маршрути, відстежувати пробіг автомобіля, а також реальні витрати на перевезення. Впровадження цієї технології дозволяє оптимізувати документообіг, спростити та прискорити процес прийняття рішень, обходячись без громіздких звітів.
Список переваг, які дає gps стеження за транспортом, досить великий, наведемо лише частину з них:
- Підвищення безпеки водіїв, пасажирів та вантажів. Подбавши про цілодобовий контроль, керівництво компанії завжди буде поінформовано про знаходження автомобіля та поведінку водія (моніторинг швидкісного режиму). Це дисциплінує співробітників, мінімізує ризики аварій, збільшує шанси попередження угонів та ймовірність знайти зниклу машину.
- Скорочення експлуатаційних витрат. В умовах жорсткої конкуренції та постійно зростаючої вартості палива перед кожним бізнесом гостро постає питання оптимізації витрат. GPS системи стеження за транспортом дозволяють покращити логістику та спростити звітність, забезпечити контроль за витратою палива, зменшити адміністративні, страхові та інші витрати.
Завдяки супутниковому моніторингу автотранспорту вирішується завдання керування потоками паливно-мастильних матеріалів. Зокрема, система gps контролю транспорту дозволяє контролювати заправки та витрату палива, прив’язану до руху, а також рівень пального на початку та наприкінці зміни (доби). Диспетчер (керівник) у будь-який момент може отримати інформацію про кількість витраченого палива за певний період. - Підвищення продуктивності. Цілодобовий моніторинг дозволяє грамотно вибудовувати маршрути та за необхідності оперативно коригувати їх «на ходу». Завдяки деталізованій системі контролю можна мінімізувати простій транспортних засобів та швидко приймати рішення у разі непередбачених ситуацій (поломки в дорозі тощо).
- Ефективне керування персоналом, зокрема водіями. Неупереджений моніторинг дозволяє відстежувати рух транспортних засобів і завжди знати:
- чи не відхиляється водій від маршруту;
- чи не використовується авто не за призначенням;
- чи не витрачається палива більше, ніж необхідно;
- чи дотримується техніка безпеки;
- чи ефективно використовується робочий час і чи законно співробітники отримують понаднормові і т.д.
- Поліпшення обслуговування клієнтів. Успіх будь-якої організації залежить від рівня задоволеності клієнтів. Установка моніторингу транспорту — один із дієвих способів підвищити якість сервісу, який так чи інакше пов’язаний з перевезеннями та доставкою товарів. GPS-технології дозволяють:
- швидше доставляти посилки;
- оперативно знаходити найближчу машину таксі;
- у стислі терміни забезпечити заміну транспорту, якщо з будь-якої причини одна з машин не може виконати потрібний рейс;
- контролювати якість надання послуг (чи є можливість перевірити, чи дотримується графік і маршрут тощо).
У цьому плані окремо варто виділити GPS моніторинг пасажирського транспорту. Безперервний контроль у службах таксі, у компаніях, що надають послуги внутрішніх, а також міжміських та міжнародних пасажирських перевезень, дозволяє оптимізувати маршрути, оперативно коригувати рейси, і головне – подбати про безпеку людей.
Як організувати GPS моніторинг транспорту онлайн
Маячок, який буде вашими очима, можна встановити на всі види транспорту — легковий, вантажний, на машину з бензиновим, дизельним двигуном або на сучасний електрокар. Щоб отримати відповіді на будь-які питання щодо використання системи стеження, звертайтеся до компанії GPSavto.
Для організації моніторингу необхідно купити сам трекер (він же жучок або маячок) і внести абонентську плату. Кожен сам вирішує, коли і скільки часу він користуватиметься послугою. Можна вибрати цілорічне обслуговування або сплатити кілька місяців.
GPSavto приймає заявки на обслуговування будь-якої кількості машин: однієї (для особистих потреб) або десятків (в автопарку таксі або компанії вантажоперевезень). Оптовим замовникам (від 10 одиниць т/з) надамо індивідуальні умови.
Щоб встановити трекер, роз’яснити вам, як працює система моніторингу транспорту gps, та здійснити всі необхідні налаштування, знадобиться не більше години. Зв’яжіться з нами або залиште заявку на сайті.
Дата встановлення та підключення до системи визначається замовником. Послуга – у низці міст України. У обумовлений час наші спеціалісти проведуть усі необхідні роботи. Вам не варто хвилюватися – GPS моніторинг транспорту не передбачає втручання у робочі механізми авто та ніяк не впливає на його технічні характеристики.